Twórczość fanów

Antologia Fanów 2010-2011 nadchodzi #3

Jedi Nadiru Radena

Już w ten weekend na poznańskim konwencie fantastyki Pyrkon odbędzie się premiera papierowej wersji "Star Wars Antologii Fanów 2010-2011". Będzie to miało miejsce w sobotę o godzinie 12:00, w budynku 14b na III piętrze. Aby podgrzać atmosferę przed sobotnią premierą poniżej prezentujemy grafikę przedstawiającą kalendarium oraz zdjęcie paczki pełnej, jeszcze świeżych, papierowych wersji Antologii.


Chętne osoby, które chciałyby zdobyć swój własny drukowany egzemplarz Antologii Fanów mogą go wygrać w jednym z kilku specjalnie przygotowanych konkursów. Pierwszy to ostatnia odsłona antalogicznego konkursu na Star Wars Extreme, który znajdziecie w tym miejscu, drugi to konkurs przygotowany przez "Brotherhood of the Sith", trzeci konkurs trwa na facebookowym profilu "Gwiezdne Wojny" a znaleźć go można w tym miejscu.

Przypominamy także o tym, że premiera wersji PDF odbędzie się 5 kwietnia, aby umilić sobie czas oczekiwania warto sprawdzać najnowsze wpisy na oficjalnym profilu Antologii na Facebooku, gdyż tam będą ukazywać się najświeższe informacje dotyczącego całego projektu.

Temat na forumTagi: Antologia Fanów (8)

Komentarze (2)

a co mi tam, pochwalę się - wygrałem jedną kopię :D:D:D

Kto mi kupi jedną sztukę na Pyrkonie?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.