Książki

Opis nowej książki Timothy'ego Zahna

TFN

W Internecie ukazał się opis nowej powieści Timothy'ego Zahna. Wciąż nie znamy tytułu książki popularnego autora, jednak pojawiły się inne informacje. Na pewno w powieści ukaże się Lando Calrissian, a okładka będzie zawierać rysunki członków grupy szykującej skok.

"Ocean's Eleven" i "Star Wars" stykają się w tej klasycznej przygodzie, dziejącej się tuż po "Nowej Nadziei". Książkę serwuje Timothy Zahn, numer jeden na liście najlepiej sprzedających się autorów New York Times'a.

Gwiazda Śmierci właśnie została zniszczona, jednak to nie koniec dla Hana Solo. Wciąż musi spłacić nagrodę za swoją głowę. Nadarza się do tego świetna okazja: szykowany jest skok idealny. Wraz z dziewięcioma podobnymi mu łajdakami i wiernym Chewbaccą mają szansę powodzenia akcji i jej przeżycia, by zostać legendą!Tagi: Timothy Zahn (182)

Komentarze (17)

Gówno.

Dobrze się zapowiada , mam nadzieje , że będzie to historyjka bez mocy i Jedi , tylko o ludziach typu Han Solo . Liczę na pojawienie się kogoś typu Dengar, Bossk .

Och. Nareszcie nowa książka której nie ma Mocy, Jedi i są sami "przyziemni" bohaterowie. Co za ulga, o ile się to sprawdzi.

A malutka koreliańska kanonierka przebijała czterokrotnie ciężkozbrojne frachtowce modułowe z Dark Empire... Cyferki w SW zawsze budzą niezgodę i ceny nie są tu samotne. ;)

Apophis - tyle że Dziedzic dzieje się 9 lat po "Posłuszeństwie". Oczywiście, możemy bawić się terminami hiperinflacja czy dewaluacja (jak w tym wypadku), ale tak naprawdę niespecjalnie ktoś to kontroluje, co jest dosyć sporym niedopatrzeniem ze strony redaktorów od Lucasa. Bezsensy był zresztą od początku - w trylogii Hana Solo byłą mowa, że niezły przemytniczy okręt kosztuje nieco ponad 10 tys., drugie tyle na modyfikacje i jest w stanie zestrzelić kilka myśliwców TIE (jak "Bria" Hana). A tymczasem sam TIE kosztował (w masowej produkcji i z myślą o "jednorazowym" użytku") 60 tysięcy...

Tzn. 1 kredyt = 2-3 złote ;x

@Carno Inflacja? Nie sądzę, żeby taka ilość wojen na skalę galaktyczną nie miało wpływu na ekonomię, na pewno to się zmienia i nie da się ustalić jednoznacznie wartości kredytów. W Death Star piwo w kantynie kosztowało 2 kredyty, więc na oko 1 złoty = 2-3 kredyty w czasie ANH :D

Dlatego czasami uważam, że uniwersum SW rozrosło się... ponad wszelką kulturalną miarę :P

Jestem ciekaw czy ktoś to ogarnia w ogóle :P

Ciekawe, jak będzie z finansami w tej książce. Zahn zaczynał w "Dziedzicu Imperium" od bodajże 30 tys. kredytów, które było wtedy kwotą niemalże astronomiczną. Z kolei w "Posłuszeństwie" zwykły gubernator ma kilka dzieł sztuki, każe warte 100 milinów kredytów... To ile Han będzie chciał ukraść teraz, aby wyjść na swoje? 100 miliardów?

Bart -> Czytajcie Marvele : P Han stracił tą forsę

-->Lord Bart
Słuszne spostrzeżenie,ale może ta kasa, którą pakował Han pod koniec ANH to nie wszystko co miał do spłacenia?Taka jest chyba jedyna możliwość moim zdaniem.

ale po co ma brać udział w skoku jak... miał tą kasę co ją ładował w ANH? Albo czegoś nie łapię...

Timmi, czytałeś Marvele? Nie? To odrób lekcje.

Hmm... kupiłbym dla samego nazwiska Zahn, ale z opisu wynika że dużo Mocy zdecydowanie nie będzie - nie lubię książek SW które opowiadają o "przyziemnych" bohaterach

Znając Zahna to zapewne tak...genialny to autor i historia SW EU ale kolejna książka z arcymegagenialnym Thrawnem to nie dla mnie.

Przeszkodzi im Thrawn za pomocą Mary Jade :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.