Fandom

Pokaz Kinect Star Wars i koncert grupy Vader z Polish Garrisonem

Polish Garrison

Podczas nadciągającego weekendu członkowie Polish Garrisonu wezmą udział w dwóch imprezach, podczas których będzie można spotkać różne postacie z odległej galaktyki. Polskich przedstawicieli 501. Legionu będzie można zobaczyć na Pyrkonie w Poznaniu oraz na koncercie zespołu Vader w Warszawie.

Podczas Pyrkonu (23-15.03.2012 r.) obok szeregu punktów programu (prelekcje i prezentacje – dokładny program znajdziecie w tym miejscu), legioniści zorganizują przedpremierowy pokaz gry Kinect Star Wars. Jak piszą na swojej stronie polscy szturmowcy „Dzięki czujnikowi ruchu Kinect w konsoli Xbox 360 to my jesteśmy kontrolerem gry, a ruchy naszego ciała wyznaczają ruchy postaci. Nowatorskie rozwiązanie sprawia, że każdy z miłośników Star Wars może teraz dosłownie wcielić się w postać początkującego rycerza Jedi, kierowcy podracera, a nawet Rancora. Czy wysłużona myszka i klawiatura odejdą tym samym w zapomnienie? Dzięki uprzejmości firmy Microsoft przekonamy się o tym już w najbliższy weekend podczas przedpremierowego pokazu Kinect Star Wars na stanowisku Polish Garrison w trakcie konwentu Pyrkon w Poznaniu.”

Podczas gdy miłośnicy fantastyki będą bawić się w Poznaniu, członkowie 501. Legionu pojawią się również w ten weekend na imprezie w Warszawie:
„Fanów Ciemnej Strony Mocy i ciężkiego brzmienia gorąco zapraszamy na najbliższy koncert zespołu Vader, który odbędzie się już w sobotę 24 marca w warszawskim klubie Stodoła. Występ w stolicy jest przedostatnim w ramach tegorocznej ogólnopolskiej trasy koncertowej Blitzkrieg VI, promującej najnowszy krążek Vader: "Welcome to the Morbid Reich".
Obok muzyków ze słynnego metalowego zespołu, na scenie pojawią się także siły Galaktycznego Imperium:) Serdecznie zapraszamy!”
Tagi: 501st Legion (134) Kinect (35) Koncert (23) Konwent (438) Polish Garrison (128) Poznań (94) Pyrkon (59) Warszawa (309)

Komentarze (2)

Vader świetnie

V A D E R AAAAA NAPIER**LAĆ

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.