Bastion

Adrian P. aresztowany przez CBA - PRIMA APRILIS!

CBA

Agenci delegatury CBA w Rzeszowie przy współpracy z funkcjonariuszami Biura Operacji Antyterrorystycznych zatrzymali dzisiaj rano 3 osoby z województwa Podkarpackiego w związku z tak zwaną aferą promilową. Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie postawiła zatrzymanym zarzuty przyjmowania korzyści majątkowej w związku z pełnioną funkcją publiczną i szeregiem nieprawidłowości przy prywatyzacji Bastionu Polskich Fanów Star Wars, które wykazało szczegółowe śledztwo CBA prowadzone ponad półtora roku. Na czele grupy zatrzymanych stał Adrian P. (były już redaktor i szef działu PR Bastionu), któremu dodatkowo zostaną postawione zarzuty kierowania zorganizowaną grupą przestępczą.Śledztwo wykazało, że Adrian P. i jego grupa działali na niekorzyść Bastionu przy jego prywatyzacji. Celowo wprowadzali nieprawidłowe informacje w dokumentacji, zaniżali wyceny poszczególnych segmentów serwisu i weryfikowali dane przetargowe, tak by ich profil pasował do jednej z firmy wstępnie zgłoszonej do licytacji.

Szajka Adriana P. ponadto przyjmowała korzyści majątkowe, które pieszczotliwie nazywano „abonamentami na konkursy”, dzięki którym w komisjach konkursowych Bastionu były forsowane osoby wręczające łapówki. Początkowo abonamenty były tylko drobnymi sumami pieniędzy (po kilka tysięcy złotych), lecz z czasem proceder ten urósł do tego stopnia, że zwycięzcy konkursów musieli sprezentować łapówkarzom luksusowe samochody a nawet mieszkania w centrum miasta. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy donos do CBA złożył anonimowy czytelnik Bastionu ukrywający się za inicjałami MS.

Na tym etapie śledztwa CBA i rzeszowska prokuratura nie mogą podać więcej informacji.

PRIMA APRILIS!

News jest oczywiście żartem z naszej strony, wycelowanym w redakcyjnego kolegę Adriana "promila" P., który nie jest żadnym aferzystą a tym bardziej łapówkarzem. A 1 kwietnia spędził w zaciszu domowych pieleszy wraz z ukochaną żoną.Tagi: Afera promilowa (1) CBA (1) Prima Aprilis (52) Rzeszów (174)

Komentarze (38)

Hahaha:D prawie uwierzyłem:D

fajne, ale mógłbyś Nestor nie dawać w tytule prima aprilis bo tak już każdy wie o co chodzi. ale swoją drogą żart bardzo fajny :)

Mam kolegę w klasie, Adriana przybysza...

haha

hahahhahaha ale mnie nabraliście hohohooho macie mnie!... 'o_O

Zapewne zdjęcie jest prawdziwe. Nestor musiał je gdzieś wygrzebać. Zgadłem? ;)

Kocham CBA

Przecież ludzie z CBA to zwykli komisarze, noszą dżinsy xD to oczywiste, zwłaszcza jak obserwują czyjeś mieszkanie, a potem wpier*alają się z kopa do dużego pokoju okładając kolbą shotguna babcie, strzelając do uciekających dzieci itd. :P

Gratuluję odnalezienia tych subtelnych poszlak, które wskazują na to, że to jednak żart.

Sebastian Kenobi---> jak widzisz, nie tylko ja sądzę, że to primaaprilisowy żart, a co więcej od kiedy to osoby pracujące w CBA, na służbie noszą jeansy? Z resztą zdjęcie może być podrabiane. Niech Moc będzie z Wami.

MS... rany, ale jesteście złośliwi:P

to z tym sarlaciem w thorze było lepsze

słabiutkie :/

Nikt się nie nabierze na te żarty...

ee słabe te dowcipy w tym roku... Bardziej wiarygodne byłoby jakbyście przy współpracy z jakimś większym portalem o grach komputerowych zrobili Newsa o jakiejś zapowiedzi nie wiem... JK3, BF3? Wtedy wkrętka miała by jakiś sens ;)

Widzę że niektórzy dali się nabrać,a poza tym popełniliście jeden błąd, jeśli były nieprawidłowości przy prywatyzacji to oznacza że Bastion był kiedyś państwowy.

podejrzewam związki z zamachem Smoleńskim

CBA w jeansach xD

Seller ma bana to i się wkurzył i doniósł...

Hahaha! Gratuluję Nestorowi pomysłowości przy pisaniu tego newsa! Fajnie oddaje charakter dnia dzisiejszego - 1 kwietnia :D

Zdjęcie wygląda wiarygodnie...

Oświadczenie: Rzeszowska Akademia Mocy nie ma z tym Panem nic wspólnego.

Będzie jakaś wideo-relacja z przesłuchania?

Mistrz Mateusz-->Jakie zmyślanie, przecież masz zdjęcie.

Pozdrowienia do więzienia!

No właśnie. Prima Aprilis to zmyślają. Niech Moc będzie z Wami.

Seller jak zwykle doniósł.

Hehehe.

Myzdsz Zerrel?!

teraz już wiemy, czemu w Egmont musi z komiksami zwolnić tempo. Widać afera ma zdecydowanie większe kręgi.

Nie o taki Bastion walczyłem!

Redaktorzy B. są bardzo nieuprzejmi wobec użytkowników!

Bo tak.

Dlatego na głównej widać tylko newsy z 2007?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Bastion"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.