Komiksy

Kwietniowy SW Komiks coraz bliżej

Egmont Polska

Kolejny zeszyt Star Wars Komiks pojawi się w sprzedaży 17 kwietnia. Warto zwrócić uwagę, że od tego miesiąca cena magazynu wzrośnie o 49 groszy. Przypominamy również, że kolejne numery będą ukazywać się w dwumiesięcznych odstępach - więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią najnowszej odsłony Star Wars Komiks.

Star Wars Komiks 4/2012 (44)

"Jedi: Shaak Ti" (Jedi: Shaak Ti) - Główną bohaterka tej opowieści, która rozgrywa się pięć miesięcy po wybuchu wojen klonów, jest Shaak Ti. Pochodząca z planety Shili mistrzyni Jedi należała do rasy Togrutan i cztery lata przed akcją komiksu została włączona w skład Najwyższej Rady Jedi. W zakonie miała opinię rozjemczyni, która zawsze słucha głosu rozsądku i stara się rozwiązywać konflikty drogą pokojową. Czasami jednak – jak w tej historii – sytuacja zmuszała ją do działań ofensywnych. Shaak Ti walczyła w wojnach klonów od samego początku, od bitwy o Geonosis. Uczestniczyła w kilku innych ważnych starciach, między innymi w bitwie o Kamino (o czym opowiada komiks Dziedzictwo Janga – „Star Wars Komiks” nr 11/2010). Należała do tych Jedi, którzy przeżyli czystkę po rozkazie 66 – zdołała uciec ze Świątyni przed Anakinem Skywalkerem i klonami.
Scenariusz John Ostrander, rysunki Jan Duursema, tusz Dan Parsons, kolory Joe Wayne.

Tłumaczenie Zbyszek Grzędowicz, okładka Brad Anderson i Jan Duursema. Cena 6,99 zł, 48 stron. Premiera: 17 kwietnia 2012 r.

Temat na forum.Tagi: Egmont Polska (603) Jan Duursema (147) Jedi (seria komiksowa) (25) John Ostrander (182) Star Wars Komiks (216)

Komentarze (21)

Wreszczie wojny klonów!! :D od kilku miesięcy nie było.

Okładka z Vosem? Hmm, zapewne, jak wydawali rok temu komiksy z tą postacią, to miały wysoką sprzedaż. Ale czy to teraz wypali?

Obym się nie rozczarował (komiks mojego ulubionego scenarzysty SW, więc dużo się spodziewam).

KyleLawliet >>> Przesadzasz 7 złoty to 3,5 złotego za zeszyt. W dodatku raz na dwa miesiące. To wcale nie jest tak źle np. mandragora wydała po 5 złoty za zeszyt (gdzie było więcej reklam). Nie mówiąc o Amberze, gdzie cena w przeliczeniu na zeszyt była ok. 11 złoty (to przez twardą oprawę).

Tak, cenowo jest nadal super. Tak super że jeszcze jedna podwyżka i odstawiam SWK, choć do tej pory kupowałem wszystkie SWK+E+WS. To po prostu nie jest warte więcej niż 7 zł.

Bolek... a co mnie do ciężkiej cholery obchodzi Vos? Komiks nie jest o nim...

ahsoka Tano -> Vos pojawia się w komiksie

Sorry ale czemu jest opis o Shaak Ti a okładka jest z mordą Vosa? o.O

@Jedi125 - był taki plakat, w "Oblężeniu Saleucami".

Nie, tej okładki na pewno nie było. Ale na pewno kupię ten komiks. Niech Moc będzie z Wami.

Ta okładka już była, tak mi się wydaje

Skoro będzie o Jedi, to zaryzykuję i kupię

Tak, przesadzasz. Tak nie będzie, a w jaką stronę nie idzie, to nadal jest cenowo super. Cena jaką mieliśmy to te 6zł za 2 zeszyty, a oryginalnie cena to jakieś 12zł za 1, więc cenę mieliśmy 4-krotnie niższą.

KURDE. czekam aż jeden zeszyt bedzie wychodzil raz na pol roku i bedzie kosztowal 15zl... wiem ze przesadzam ale to idzie w ta strone.

Republic => Must have!

Mam nadzieję, że będzie to ciekawsze od poprzednich komiksów.

No, niestety :(

A następny SWK dopiero w czerwcu ?

Pełna epa, Vos rulez.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.