Książki

Premiera "Scourge"

TFN

Za oceanem swoją premierę miała nowa książka Star Wars. "Scourge" Jeffa Grubba traktuje o przygodach Jedi Mandera Zumy w Przestrzeni Huttów i toczy się w 19 roku po Bitwie o Yavin. Powieść liczy sobie 320 stron i można ją już zamawiać w sklepach internetowych typu Amazon.Naukowiec Jedi poszukujący sprawiedliwości w Przestrzeni Huttów, w sercu bezprawia.

Nowicjusz Jedi zostaje zamordowany w trakcie misji pozyskania koordynatów do tajnej, najeżonej niebezpieczeństwami, ale jednak obiecującej trasy handlowej. Motywy zamachu pozostają nieznane. Jego były mistrz, archiwista Mander Zuma szuka odpowiedzi, lecz najpierw będzie musiał zmierzyć z wątpliwościami czy jego umiejętności są wystarczające, by nazywać się Jedi. Wkrótce zanurzy się w groźny półświatek Huttów, próbując zawsze być o krok przed szmuglerami, zabójcami i szychami sektora, liczącymi na władzę absolutną.


Temat na forum.Tagi: Del Rey (436) Jeff Grubb (17)

Komentarze (15)

Może być ciekawe, ale nie wiem czy kupie, co do okładki jest fajna.

muszę przeczytać

Kassila-> Wiem jak trudno zachować perfekcyjne poker face, problem w tym, że ten wyraz twarzy nie ma z nim nic wspólnego. Ten tutaj to inny rodzaj braku emocji, parafrazując klasyka, z twarzy podobny zupełnie do nikogo;)
Mógłby jednocześnie mówić "-Zabiję Ci ojca, matkę, babkę, dziadka..." ale także "miałem dzisiaj takie straszne zatwardzenie"

Łop. Mam nadzieję, że szybko wyjdzie w Polsce.

chyba nie jest ważna okładka tylko to co jest w środku hm?

Aha, notka "okładkowa" oczywiście jak zwykle wyjęta z... butów, jak większość blurbów.

Wciąga. Trochę w niej tego, czego spodziewałem się po Nocach Coruscant, trochę z przygód młodego Hana Solo czy tej ostatniej książki o Dashu Rendarze.
Dobry główny bohater. Dobry humor i bardzo dobre dialogi.
Fabuła to tylko pretekst :)

Jak pierwszy raz przeczytałem tytuł, to liczyłem, że będzie to rozwinięcie historii Scourge'a z książki Revana...:x A tak to not interested.

Ja się jaram tą książką. Coś w stylu Ostrza Zwycięstwa 1. Nie ma postaci filmowych.

Nie podoba mi się, że ta okładka nie ma tła, ale, jak książka wyjdzie w Polsce to chętnie przeczytam.

Wygląda na fajną książkę, detektywistyczna:)
Lorn -> wiesz, jak trudno zrobić grymas, wyrażający Dokładnie NIC?:P

Trza pamiętać, że w tym czasie co się dzieje akcja książki, Nowa Republika i Huttowie mieli zerwane stosunki dyplomatyczne. Także Jedi będzie u Huttów uznany za szpiega.

Poprawcie tytuł newsa.:)
Co do okładki mi się nie podoba jest zbyt sterylna.:( Co tyczy się fabuły może być nawet ciekawie. Stanowi według mnie dość dobrą odskocznie od przygód trójcy świętej SW.

Okładka w porównaniu do niektórych tworów z lat przeszłych jest całkiem na poziomie. Co do samej fabuły, może i nie powala. Największa szkoda, że nie wyszła około 3 lata temu, wtedy by się mi naprawdę przydała garść informacji z 19 ABY B).. mimo wszystko, czekam na przekład w naszym ojczystym języku i chętnie przeczytam!

Okładka wygląda jak kadr z filmu klasy b...
Nie dość, że beznadziejnie sterylna postać, to jeszcze wyrażający dokładnie nic grymas twarzy...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.