Twórczość fanów

Baleriny i Gwiezdne Wojny

Etsy.com, theuniblog.evilspacerobot.com

Czy można łączyć Star Wars z baletem? Pomysł może się wydawać nietypowy, ale twórczym fankom to nie przeszkadza. Poniżej możecie obejrzeć dwa kostiumy do baletu, zainspirowane postaciami z Gwiezdnych Wojen: Vaderem i R2-D2. Jak podaje Wikipedia widoczne poniżej spódniczki baletowe fachowo nazywane są paczką lub tutu i dzielą się na dwa rodzaje: dłuższą paczkę romantyczną oraz krótką zwaną po prostu paczką lub tutu.
Gwiezdnowojenną paczkę romantyczną z tiulu w mrocznym vaderowskim wydaniu można zakupić za jedyne 75 $ w internetowym sklepie z rękodziełami – www.Etsy.com.Natomiast fanka cosplayu - Leeloo poszła o krok dalej i stworzyła kompletny kostium baleriny inspirowany najbardziej znanym po tej stronie Drogi Mlecznej droidem. Zdjęcia wykonał Hunter Bond i jeśli chcecie zobaczyć więcej ujęć z tej sesji, zapraszamy tutaj.Tagi: Inna twórczość fanów (394) Kostium (80)

Komentarze (7)

oba ładne , chociaż wolę Vadera

Z Vaderem bardzo pomysłowy, lecz z R2 trochę gorzej. Sposób wykonania bardzo, bardzo pomysłowy ;). Niech Moc będzie z Wami.

No rzeczywiście pomysłowe!!!!!!!!!!!
Ale no właśnie! Do jakiego baletu tu?????

troche to dziwne ale fajne

To się nazywa pomysłowość :).

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.