Różne

Star Wars 1313

różne

Za każdym razem, gdy fani dowiadują się o nowym projekcie, o którym praktycznie nic nie wiadomo zaczynają się spekulacje czym on mógłby być. Dobrym przykładem takiej sytuacji jest Star Wars Indentities, które dopiero po kilku tygodniach okazało się być wystawą.

Kilka dni temu historia się powtórzyła. Lucasfilm zarejestrował co najmniej osiem domen, w których nazwie znajduje się tajemniczy tytuł nowego projektu - Star Wars 1313. Firma złożyła również wniosek patentowy na ten znak towarowy. Jednak czym będzie owy projekt? Grą? książką? Serialem? A może nawet filmem? Niestety nie wiadomo.

Fani już wpadli na kilka pomysłów czym Star Wars 1313 mogłoby być. Jednym z nich jest coś, co byłoby związane z Bobą Fettem, gdyż właśnie on był znany w jednej z książek jako CT-1313. Kolejnym argumentem dla tej wersji jest fakt, iż niecały rok temu Joe Johnston mówił, że chciałby się zabrać za film, którego bohaterem byłby Fett. Inną wersją, przy której skłania się wielu fanów na całym świecie jest projekt, który miałby się składać z gry/serialu/filmu i towarzyszących mu komiksów i książek. Jeszcze inni doszukują się jakichś innych nawiązań tych cyfr do Expanded Universe. Czy któraś z tych wersji się sprawdzi? Dowiemy się za kilka tygodni.

A według Was czym będzie Star Wars 1313? Spekulacje już trwają na forum.Tagi: Lucasfilm (541) Plotki (1101) Star Wars 1313 (35)

Komentarze (24)

dla mnie nowa gra lub jakiś filmik

mogła by to być jakas nowa gra TPP. A już by było bosko jak by wkońcu coś na PS3 Move wypuścili. Np: 1313 ciosów mieczem świetlnym :)

Film z Boba Fett'em. Tak typuję ;P

@marcowy99 nic ciekawego się tam nie działo

Ja myślę, że to będzie historia o tym co działo się 1313 lat przed naszą erą z nawiązaniem do star wars!

Klony będą żyć w 1313 roku! Nie, nic mi nie przychodzi do głowy...

1313 Hmmmm... Może 1313 to zapowiedz serii o jakimś oddziale klonów z takim numerem, albo że tylko tyle wojska pozostało w rezerwie Imperium. Bądź o plutonie karnym, do zadań specjalnych zwanych "Pechową 1313" ;p

-->faultfett BH90210 to był adres XD widać jakieś dziadki (i babcie) jeszcze tu są XD

Ciekaw jestem, co to może być? Może serial aktorski? Jeśli miałby to być serial aktorski, to dobrze by było gdyby był w czasach TORa. Ale na pewno to nie będzie żaden serial aktorski, bo już jest zaplanowany przed Nową nadzieją. Książka to raczej nie będzie, bo tytuł nie przypomina tytułu żadnej książki. Komiks też raczej nie, choć bardziej ten tytuł może być komiksu, niż książki. Film to też nie będzie, wszyscy wiedzą dlaczego. Może gra? Niech Moc będzie z Wami.

Bardzoooooooooooo podejrzane?!!!!!!!!!

Pewnie Filoni postanowił zrobić coś tylko o Bobie...
Za jakie grzechy, ja się pytam!

niech to będzie film

TFU3: 13 klonów Starkillerów będzie walczyć z 13 klonami Vadera :P

a na poważnie to byłoby super gdyby coś wcisnęli w uniwersum Starej trylogii, tylko z dala od Luke'a, Hana i Leii...

Stawiam na grę. Intuicja tak mi podpowiada.

Ciekawe co to będzie

Czy Lucas, w którymś z wywiadów nie mówił o tym, że gdyby, hipotetycznie, miał powstać jakiś nowy film Star Wars to on chciałby go osadzić w bardzo odległej przyszłość w stosunku do filmów, jakieś 1000 lat po szóstej części.

Może zamiast tego zdecydowali się wyprodukować coś zamiast filmu/ów.

13 13 - dwóch pechowych Gungan :P

Ale to proste i w stylu Lucasa, zmienia kanon ziemski i tworzy nowy miesiąc (13.13).

Oby jakaś porządna gra

według mnie to powinien byc serial aktorski osadzony w świecie starej republiki. Na przykład coś o Revanie.

To będzie gwiezdnowojenne Beverly Hills 90210!

Niech pocisną prawdziwy projekt osadzony w Starej Trylogii, taki na miarę Cieni Imperium...

Myślę, że jeśli będzie to gra to czegoś dowiemy się na E3 2012. W sumie to fajnie jakby gra powstała. Ostatnie produkcje nie zachwycają (szczególnie TFUII). Po Star Wars 1313 oczekuję porządnej gry, z piękną grafiką, rozbudowanym światem i opcją LAN, żebym z bratem mógł grać.

Juz slysze pisk wszystkich malych dziewczynek jezeli to chodzi o film z Boba Fett'em

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.