Gry komputerowe

E3: kolejne wywiady na temat "Star Wars 1313"

GameSpot

Na łamach serwisu GameSpot ukazały się niedawno dwa wywiady - z Giancarlo Varaninim, redaktorem, który widział rozszerzony gameplay Star Wars 1313, oraz z Dominikiem Robilliardem, jednym z twórców gry.

Varanini opowiada o rozszerzonym gameplayu, który dopiero przyjdzie nam zobaczyć. Przede wszystkim jednak zaznacza, że sterowana przez gracza postać ukazana w dotychczasowych filmikach jest jedynie tymczasowa - główny bohater gry ma wyglądać inaczej. Budzi to spekulacje o tym, jakoby twórcy gry planowali umieścić w niej jakiegoś znanego już łowcę nagród, którego tożsamości nie chcą jeszcze ujawniać. Robilliard dodaje, że w trakcie gry będzie możliwa personalizacja naszej postaci, polegająca na zdobywaniu kolejnych broni i innych "gadżetów".

Varanini wspomina przy okazji o tym, że LucasArts pracuje obecnie nad jeszcze jedną grą. Niestety, na razie nie znamy żadnych szczegółów na jej temat. Oba wywiady można obejrzeć poniżej:

Temat na forum.Tagi: Dominic Robilliard (4) E3 (37) Star Wars 1313 (35) wywiad (150)

Komentarze (17)

Hmm, ważna sprawa, ale trzeba czekać. Więc czekam :)

druga gra? super!

Czekam na info o tej drugiej grze [6]

2 gra!!!? fajnie ciekawe jaka

Czekam na info o tej drugiej grze [5]

Warto jeszcze dodać, że gra dostała od Gamespot Best of E3 Award.

A moim zdaniem ta druga gra będzie bez fajerwerków (jakiś TCW shit). Wydaje mi się, że to nie możliwe, żeby dostać 2 dobre tytuły naraz. Choć chciałbym się mylić i faktycznie dostać odświeżenie serii Jedi Knight ;)

Obawiam się, że bohaterem głównym zostałby Fett.. Nie z obawy o rozwalenie postaci, bo inni już ich wyręczyli, ale o kłócenie się z innymi źródłami. Chociaż ten mentor, którego widzimy w gameplay'u jakoś nie pasuje na kompana Boby. Na 100% będzie to człowiek. Tylko czemu nie chcą wyjawić kto to? Zrobią tak jak z Imperatorem w TORze, że w końcu okaże się, że to ktoś nowy?

obstawiam że ta druga gra to jedi knight 4 ^^

Czekam na info o tej drugiej grze [4]
oraz na poszerzony gameplay z 1313.

Personalizacja - best ever, koleś rozwalił mnie tym, ale zobaczymy.

Czekam na info o tej drugiej grze [3]

Co do drugiej gry... Chciałbym Jedi Knight, ale mogą nie chcieć mieć dwóch strzelanek na pólkach wydanych w podobnym czasie. Może więc jakiś symulator albo strategia teraz?

Czekam na info o tej drugiej grze(2)

Oby nie zrobili nikogo znanego...

Czekam na info o tej drugiej grze

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.