Kolekcjonerstwo

Trzy mini-zestawy LEGO

W tym miesiącu do sprzedaży weszły trzy kolejne mini-zestawy klocków LEGO, każdy z nich zawiera pojazd, figurkę oraz model wybranej planety.

9677 X-wing Starfighter & Yavin 4
Porośnięta dżunglą planeta Yavin 4 stanowi kwaterę główną Rebelii. W epizodzie IV serii Gwiezdne Wojny, filmie Nowa nadzieja, myśliwce X-wing atakują superbroń Imperium — Gwiazdę Śmierci. Czas panowania Imperium wkrótce się zakończy! Zestaw zawiera model planety Yavin 4, minifigurkę pilota myśliwca X-wing, minimodel myśliwca X-wing, broń i podstawę ekspozycyjną z tabliczką. Zbieraj pozostałe zestawy z serii 2: 9678 Twin-pod Cloud Car & Bespin oraz 9679 AT-ST & Endor!

9678 Twin-pod Cloud Car & Bespin
Gazowa planeta Bespin pojawia się w epizodzie V serii Gwiezdne Wojny, filmie Imperium kontratakuje. Tam Luke Skywalker kieruje się do Miasta w Chmurach, aby ratować swoich przyjaciół. Wpada jednak w pułapkę i jest zmuszony walczyć z Darth Vaderem. Zestaw zawiera model planety Bespin, minifigurkę Lobota, minimodel dwukadłubowego wozu, broń i podstawę ekspozycyjną z tabliczką. Zbieraj pozostałe zestawy z serii 2: 9677 X-wing Starfighter & Yavin 4 oraz 9679 AT-ST & Endor!

9679 AT-ST & Endor
W epizodzie VI serii Gwiezdne Wojny, filmie Powrót Jedi, pokryty lasami księżyc Endor, na którym znajduje się drugi generator pola siłowego Gwiazdy Śmierci, zostaje zaatakowany przez oddział szturmowy rebeliantów. Z pomocą miejscowych Ewoków pokonują imperialne maszyny AT-ST i niszczą generator. Zestaw zawiera model księżyca Endor, minifigurkę kierowcy maszyny AT-ST, minimodel maszyny AT-ST, broń i podstawę ekspozycyjną z tabliczką. Zbieraj pozostałe zestawy z serii 2: 9677 X-wing Starfighter & Yavin 4 oraz 9678 Twin-pod Cloud Car & Bespin!Tagi: LEGO (482)

Komentarze (18)

Gridlock--> taka, że byłoby taniej

andix--> jak myślisz, Dagobah z jakim pojazdem będzie?

"Master Simon" - a co za różnica? xP

Z tym, że porośnięty dżunglą Yavin IV to księżyc, a nie planeta. Ale X-Wing fajny :)

Lepiej by było gdyby sprzedawali same modele bez planet. Wtedy może bym coś kupił.

ale fake! przecież każdy PRAWDZIWY FAN wie, że Bespin to gazowy gigant. a LEGO próbuje nam wcisnąć model w stanie stałym. jestem O-BU-RZO-NY!!!111oneoneone

ja mam Naboo z 1 serii - nawet fajne, może jeszcze inną kupie

Zmuszać nikt nie zmusza do kupowania przecież. ;P Fajne zestawiki, ale jednak wolałbym coś większego. Może jakbym sam miał dzieci, to bym im kupił, by zapoznały się tak z Lego jak i Star Wars. ;)

Wielebny >>> Mnie tam Lego przestało bawić. Poza tym mam ważniejsze wydatki.

Że niby ta jednolicie zielona kulka Yavin IV?

dobry patent z planetami :)

Ja dalej czekam na Dagobah ;)

Zdewociały prędzej. Na LEGO nigdy nie jest się za starym.A bycie dorosłym to także umiejętność przyznania się do dziecka w sobie.

Już mam od tygodnia model Endoru. Niech Moc będzie z Wami.

Mam wszystkie :).
Jak nie przepadam za lego, tak uważam że ten pomysł z minizestawami: model pojazdu, figurka i planetka to trafiony pomysł :)

Kupię sobie Yavin na razie, bo fajny ten X-wing.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.