Wojny Klonów

Sezon czwarty "The Clone Wars" na DVD i blu-ray - UPDATE

Różne

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów "The Clone Wars" - jak donosi Blu-ray forum, czwarty sezon serialu już wkrótce trafi na półki sklepowe w Stanach Zjednoczonych. Stanie się to 23 października tego roku. Serial będzie dostępny na DVD i blu-ray; cena tego pierwszego to 44,98 $, za drugą wersję przyjdzie nam zapłacić 59,99 $. Prócz dwudziestu dwóch odcinków na płytach znajdziemy: pięć komentarzy wideo od twórców; tylko na blu-ray i tylko przez pewien okres czasu: Archiwa Świątyni Jedi - baza danych wczesnych prac koncepcyjnych i animacji oraz modele 3D. W opakowaniu znajdzie się również plakat.

Producent wykonawczy George Lucas i Lucafilm Animation prezentują: "Star Wars: The Clone Wars", sezon czwarty. Bitwa o ocalenie galaktyki jest coraz niebezpieczniejsza i mroczniejsza. Szlachetni rycerze Jedi i żołnierze - klony bronią egzotyczne planety przed siłami wroga. Prowadzą potyczki pod wodą, na planecie okrytej cieniem; stają także przeciwko bezlitosnej Straży Śmierci. Przed naszymi herosami stają niespotykane dotąd wyzwania - Anakina nawiedzają duchy przeszłości, Ahsoka walczy o uwolnienie swojego ludu, a Obi-Wan, korzystając z przebrania, bierze udział w śmiertelnym turnieju łowców nagród. Kulminacją sezonu czwartego jest powrót czarnego charakteru z przeszłości: bezlitosnego Dartha Maula, który nie cofnie się przed niczym, byle tylko się zemścić. Wartka akcja, ponadczasowi bohaterowie i niesamowite miejsca oraz muzyka "Gwiezdnych Wojen" kumulują się w sezonie czwartym "The Clone Wars".

Inną wiadomością jest fakt, który ogłosił niedawno Kyle Newman na swoim Facebooku. Znany dotąd jako reżyser Fanboys, Newman dołączył do ekipy aktorów dubbingowych z "The Clone Wars". Jak sam napisał, jego postać będzie zabawna, a sceny nagrywał razem z żoną, Jaimie King (która wcieliła się między innymi w łowczynię nagród Aurrę Sing). Nie wiadomo jednak na razie, czy wystąpi on jeszcze w tym sezonie.

UPDATE

IGN podał więcej szczegółów na temat nadchodzącego wydania oraz udostępnił trailer, który można zobaczyć poniżej.Dźwięk na płytach będzie w formacie 5.1 z angielskim, francuskim i hiszpańskim dubbingiem i napisami w tych samych językach. Jeśli chodzi o wspomniane wyżej komentarze, będą to:
  • "The Battle of Mon Cala" - który wyjaśni proces powstawania środowiska podwodnego.

  • "Darkened World of Umbara" - w którym zostaną omówione aspekty techniczne tworzenia Umbary i tajemnice scenariusza czteroodcinkowego aktu.

  • "Obi-Wan Undercover" - o historii Obi-Wana działającego pod przykrywką.

  • "Slaves of Zygerria" - będzie mowa o historii, która swoje życie rozpoczęła jako komiks, by następnie przeobrazić się w animowaną opowieść.

  • "Darth Maul Returns" - jak nazwa wskazuje, dyskusja będzie dotyczyć powrotu Sitha i związanych z tym trudnościach.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Blu-ray (217) DVD (540) Fanboys (42) Jaime King (11) Kyle Newman (16) The Clone Wars (1330)

Komentarze (15)

Obowiązkowa pozycja!

jak będzie polska wersja językowa to kupie

"tylko na blu-ray i tylko przez pewien okres czasu" - edycja i tak uboga, a zubażają ją jeszcze bardziej.

Według mnie to wydanie TCW na BD jeśli chodzi o 4 sezon to jakieś biedne jest... dają byle plakacik i zapewne jeszcze z Maulem, więc ogólnie to nawet i na materiały dodatkowe nie warto przy se04 rzucać okiem na to - najlepiej wydane (wraz z dodatkami) na BD według mnie są pierwsze 3 sezony TCW i na tym można by poprzestać. Na Polskę nawet nie ma co liczyć - zapewne znów w jakimś innym wydaniu - np. niemieckim okaże się, że będzie z polskim dubbingiem... Widać, że u Nas w Polsce technologia BD jest dalej "czarną magią" - pomimo tego co wydali u Nas wśród filmów ogółem. Bo 3D jest "cool" a BD fe...

opinus->
U nas cena wydania DVD jest wyższa, niż u nich na blu-ray... :/

Po pierwsze bardzo wysoka cena. Po drugie obejrzałam ten sezon chyba ze trzy razy, a po trzecie lecą powtórki TCW na Cartoon Network.

a kiedy do jasnej cholery wydadzą u nas TCW na BD. Jedyne co jest to biedne wydanie dvd za sporą cenę.

Wysoka cena :/ Sądzę, iż nie warto dać tyle kasy za TCW. Może zakupię, jeżeli wydadzą w Polsce...

Czkam aż wydadzą 3 sezon po polsku. Sądząc z poprzednich sezonów powinien być jakoś w październiku, czyli tak, jak 4 sezon w stanach.

Bardzo ładne wydanie. Ale na razie nie planuję kupna.

Ja mam nadzieję, że Galapagos się zepnie i wyda wkrótce 3 sezon na DVD w Polsce.

A co do wydania BD to czekam na kompleksowe wydanie wszystkich sezonów - w takie coś na pewno zainwestuję.

Dużo kosztuje, choć bardzo bym chciał..

Nie kupię

Bardzo chciałabym się zmotywować, by kupić TCW na blu-ray.

Hmm, może początek wakacji to dobra motywacja.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.