Komiksy

SDCC 2012: Wieści o przyszłości komiksów Star Wars

Różne

W tej nocy na Comic Conie w San Diego swój godzinny panel miały wydawnictwa Dark Horse i Del Rey, na którym zdradzały swoje plany na najbliższy rok. Niestety Randy Stradley nie rozpieścił w tym roku fanów gwiezdnowojennych komiksów. Wielu spodziewało się nowych informacji o niedawno zapowiedzianej serii, lecz redaktorzy Czarnego Konia nie pisnęli o niej nawet słowa. Poniżej prezentujemy informacje, jakie zostały ogłoszone:

 • Na razie nie planów na wznowienie serii Invasion w 2013 roku. Randy Stradley powiedział, że przeszły rok jest już wypełniony na tyle komiksami, że nie widzi sensu powracania do przygód rodziny Galfridian.
 • Zostały wznowione prace nad projektem, z którego Lucasfilm zrezygnował 10 lat temu. Co to za projekt? Na razie nic nie wiadomo.
 • Druga miniseria Dawn of the Jedi będzie nosiła tytuł Prisoner of Bogan.

  Nic więcej wydawnictwo nie wyjawiło. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że najważniejsze informacje zostaną wyjawione na nadchodzącym konwencie w Orlando - Celebration VI.  Tagi: Comic Con (185) Dark Horse Comics (790) Dawn of the Jedi (59) Randy Stradley (99) San Diego Comic Con (50)

  Komentarze (13)

  news o projekcie z przed 10 lat najciekawszy

  miejmy nadzieję, że ten porzucony pomysł nie jest czymś marnym co olali, a teraz odkopują... tylko niech nie idą za ciosem po Crimson Empire III i niech to nie będzie jakis Dark Empire III...

  Trochę mało tych newsów, ale cieszy owa reaktywacja i nowy "Dawn".

  Może jakiś niewypał związany z AotC, reaktywowany z okazji 3D HD? Zmartwychwstały Jango z głową droida czy coś w tym stylu. ;)

  Ten porzucony-wznowiony projekt ciekawi najbardziej z tych wieści ; p

  -> Pablo1944pl -> dzięki za informację. Właśnie się zapoznałem. Krucho w lipcu z komiksem. Szkoda.

  Kontynuacja serii 'Dawn of the Jedi' na plus. Jednak to było chyba oczywiste, biorąc pod uwagę to, że musieli dodrukowywać zeszyty, takie branie miała :D
  Zawieszenie 'Invasion' na duży minus. Seria może nie była epicka, ale całkiem dobra i nawet do rysunków się już przekonałem... [']['][']

  Na Comic Conie w San Diego nie było delegacji Egmontu ;)

  Czyli czekamy do Celebration. :)

  a jakie wieści są o przyszłości komiksu Star Wars w Polsce, bo informacje były tylko do czerwca.

  Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

  Login:
  Hasło:
 • Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

  Loading..

  Ustawienia


  Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
  Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.