Komiksy

Darth Maul powraca

DiamondComicsDistributors.com

Dzisiaj swoją premierę w Stanach Zjednoczonych miały nowe zeszyty serii Darth Maul: Seath Sentence i Blood Ties: Boba Fett is Dead.

Blood Ties #8: Boba Fett is Dead #4 (4)

Osoba odpowiedzialna za morderstwo Boby Fetta wysłała najemników by zabili byłą żonę Fetta, jego córkę i pół-brata, Connora Freemana.
Ale co jeżeli Boba Fett tak naprawdę nie jest tak martwy jak wszyscy myślą?
Scenariusz Tom Taylor, rysunki i okładka Chris Scalf. Cena 3,50$, 40 stron.

Temat na forum.

Darth Maul: Death Sentence #1 (4)

Galaktyka poznała straszną prawdę: Lord Sithów Darth Maul żyje. Co gorsza, połączył siły ze swoim bratem Savagem Opressem.
Jedi szukają ich, a kiedy Maul i Opress wycinają sobie krwawą ścieżkę przez Zewnętrzne Rubieże, okazuje się, że także kompania najemników zwerbowana przez bogatego właściciela kopalni podąża ich tropem.
Za głowę Maula wyznaczono nagrodę, a jedynym sposobem na pozbycie się tego problemu jest odnalezienie zleceniodawcy!
Scenariusz Tom Taylor, rysunki Bruno Redondo, okładka Dave Dorman. Cena 2,99$, 32 strony. Preview dostępny tutaj.

Temat na forum.Tagi: Blood Ties (26) Bruno Redondo (11) Chris Scalf (21) Dark Horse Comics (790) Darth Maul: Death Sentence (10) Tom Taylor (49)

Komentarze (25)

W takim zeszycie odrazu chciałoby się
pisać:)

Aby sprzątacz z dolnych poziomów, czyli Gunganin, mógł cokolwiek pobrać w celu inseminacji porwanej Zabraczki, by siać zemstę na bossach wiosek poprzez mroczne rogate wyrodki, to musiałby myśleć, planować, mieć środki i możliwości. To jest tak mroczne i nieprawdopodobne, że pewnie pojawi się w VI sezonie.
I będą mówiły "Tato i Wuju" do połMaula i Ocośtam w "The Very, Very, Very Dark Death Sentence" #3.

To świetny pomysł na głupawą historyjkę i mówię tu jak najbardziej poważnie. Sprzątacz z Naboo pobiera nasienie z dolnej części Maula, porywa jakąś irydoniańską dziwkę i na bagnach hoduje invitro hordę małych zabraczątek czułych na moc, które gdy tylko staną na nogi, ropoczną sianie zła i zniszczenia wśród gungańskich wiosek. :D

Hmmm, głowa jest wtórna, a już chciałem (C) wrzucić... Ręka (a nawet 2 Dooku) też odpada, bo już była, a anakinowa przyłączyła się do Adamsów, to faktycznie pozostaje ino dół. Z dołu da się wyciągnąć potomków hrabiego w kolejnych Agentach, zwykłą strzykawką.
Ciężkie jest życie scenarzysty, wszystko już było. Nic dziwnego, że martwych wyciągają z grobów, a innych na żywca tam pakują.

Ręka Luke'a nie przewijała się również w jakiejś apokryficznej opowiastce z Księcia Jedi/Galaktyki strachu? Czy to komiksowe Infinities było? Coś kojarzę, że Zahn nie był samotny w eksploatowaniu tej głupoty.

Jackson - Przypomniałem sobie o trylogii Thrawna zaraz po napisaniu:P. Ale co tam - nowe czasy to i warto Star Wars napisać od nowa skoro mamy taką modę:).

Piet - losy ręki Luke'a opowiedział już T. Zahn.

Stele-> E tam są lepsze rzeczy - mogli by opisać losy dolnego tułowia Dartha Maula albo ręki Luke'a po jej odcięciu. To by były dopiero historie na miarę umysłu szalonego kapelusznika i flanelowca:)

Yogurt -> w poprzedniej serii Agenta mieliśmy głowę Iaco Starka na mechanicznym ciele. W kolejnej ma być jakiś hrabia Dooku. Choć ponoć kolejny z rodu, to wszystko jest możliwe. :D

Kumpel ma zamiar wydać nowy tomik wierszy pod tytułem "Rzycie Maula - druga strona Sitha".

A ja czekam na powrót hrabiego Dooku. Młody obciął mu co prawda głowe, ale nie napluł mu w oczy, ani nie nasikał w szyję, więc się nie liczy.
Głowa mocą Ciemnej Strony poturlała się do tajnego zbiornika z bactą (całość w kapsule ratunkowej, widać gdy oddziela się od "Niewidzialnej ręki") i obecnie negocjuje z mnichami B'omarr konstrukcję odpowiednio wypasionego droida CMS-100. Jeszcze tu wróci...

Czekam na serię z Maulem niecierpliwie, okładki są fantastyczne.

Adakus -> A czemu ktoś kto raz został Sithem i nie nawrócił się na jasną stronę ma nagle zdegradować o 1 stopień w hierarchi "Bad Guy'ów":)?

Myślę sobie - pewnie jakaś fajna seria jak Maul wykonuje zlecenia senatora Palpatine'a...

Doh!

Oczywiście to musi być komiks z wątkami w serialu który zrobił z niego nieśmiertelną pizdę bojącą się własnego cienia... szkoda.

fajnie kupie obydwa

Tak przy okazji Maul jest teraz Mrocznym Jedi, bo Sithem raczej już być nie może?

Okładki z serii "idealne na nowy avek". Niestety nie skorzystam :p.

Nie kupię ani jednego!

Świetne okłądki

Darth Maul odszedł dawno i niech nie wraca

Niby dlaczego ten koleś wydał nagrodę za Maula ? :P Nie straszne mi spoilery, bo szczerze mówiąc mam totalnie gdzieś te jego TCW-owe powroty, więc proszę info na priv :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.