Książki

"Gus And Duncan's Guide To Star Wars Cast & Crew Items"

TheForce.net

"Gus and Duncan's Guide to Star Wars Cast & Crew Items" to najnowszy przewodnik po świecie "Gwiezdnych Wojen", lecz tym razem głównym obiektem zainteresowania autorów są pamiątki z planów i studiów filmowych z całej Sagi oraz seriali animowanych. Za tą dość niecodzienną książkę trzeba będzie zapłacić 39,99 dolarów i jest już ona dostępna w sieci. Przewodnik będzie można również zakupić (wraz z autografem) podczas Celebration VI. Oto oficjalny opis i kilka przykładowych stron:

Niektóre z najbardziej nieznanych i rzadkich rzeczy do kolekcjonowania z "Gwiezdnych Wojen" jakie kiedykolwiek wyprodukowano, to przedmioty ofiarowywane twórcom filmów. Duncan Jenkins i Gus Lopez zabierają czytelnika w podróż po pamiątkach ze wszystkich filmów spod znaku "Gwiezdnych Wojen"; od "Nowej nadziei" po "Zemstę Sithów", razem z przedmiotami z "Blue Harvest", filmów animowanych "Droids" i "Ewoks", "Star Tours", Lucasfilmu, Rancza Skywalkera, Industrial Light and Magic oraz "Clone Wars". Te niesamowicie rzadkie koszulki, kurtki, podkładki pod kubki, naszywki, czapki, artykuły papiernicze, pocztówki i zaproszenia mają w sobie wiele głębi. Rozdziały z książki są ułożone według filmów, a elegancki projekt Mattias Rendahla oferuje piękne fotografie i bogate informacje.


/
Więcej przykładowych zdjęć dostępnych jest na stronie TheForce.net. Choć jest mało prawdopodobne, by książka ukazała się również w Polsce, jest to z całą pewnością prawdziwa gratka dla kolekcjonerów i fanów zaglądania za kulisy różnych produkcji.Tagi: Blue Harvest (10) Celebration (406) Clone Wars (228) Droids (29) Duncan Jenkins (3) Ewoks (40) Gus Lopez (8) Industrial Light & Magic (239) Lucasfilm (515) Ranczo Skywalkera (10)

Komentarze (12)

Zax, kupisz?

Boże, miałem w rękach jedną książkę Gusa i Duncana.. po 5 minutach odłożyłem.. Smutno mi się robiło jak widziałem te wszystkie gadżety w przewodniku.. :D

Dla mnie chyba najciekawsza książka tego duetu, aż bym się skusił.

Gus & Duncan to dwójka, która gwarantuje najwyższej jakości przewodniki dla ludzi zainteresowanych kolekcjonerstwem, must have :D

fajne podoba mi się. Mama mówi ze jak wyjdzie w Polsce to może mi kupi :)

Świetna sprawa! Jestem w pozytywnym szoku, że wydali coś takiego!

To już lekka przesada...

fajne ale nie kupie

dla bardzo zagorzałych kolekcjonerów...

Fajna, ciekawa sprawa, ale raczej dla kolekcjonerów. Mnie szkoda byłoby kasy :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.