Książki

Premiera Prawdziwych Barw

Strona wydawnictwa

Od dzisiaj w kioskach i salonach prasowych w całej Polsce dostępny jest nowy numer Kolekcji Książek Star Wars. Piętnasty tom, Komandosi Republiki: Prawdziwe Barwy, został wydany oryginalnie w 2007 roku w Stanach i w 2009 w Polsce. Powieść została napisana przez Karen Traviss, a jej tłumaczeniem zajęła się Aleksandra Jagiełowicz.Komandosi Republiki: Prawdziwe Barwy

W walce Wielkiej Armii Republiki przeciwko Separatystom jedną z głównych ról odgrywają specjalne jednostki klonów-komandosów. Jednak ich misje nigdy jeszcze nie były tak brawurowe i niebezpieczne jak teraz. Widmo porażki zaczyna coraz bardziej zagrażać Republice, a członkowie Drużyny Omega odkrywają coś, co może nadszarpnąć ich lojalność.

Gdy zacierają się granice pomiędzy przyjaciółmi i wrogami, obywatele - od cywilów i sierżantów do Jedi i generałów - stają przeciwko nowemu wrogowi: własnemu zwątpieniu. Prawda jest delikatnym i niestałym złudzeniem, a tylko nadchodzące piekło ukaże prawdziwe oblicze obu stron konfliktu.Tagi: Amber (525) Karen Traviss (116) Kolekcja książkowa (30)

Komentarze (23)

Prawdziwe barwy kupiłem dopiero dzisiaj, choć czytałem, wraz z Wojnami klonów i Dziką przestrzenią, których nie czytałem. Z tej serii nie czytałem tylko Wojen klonów, Dzikiej przestrzeni, Żadnych jeńców oraz dylogii Gambit. Resztę czytałem, lecz jak na razie mam wszystkie tomy, i zbiorę wszystkie. Niech Moc będzie z Wami.

Przejdę się tylko do empiku zerknąć czy napis jest czerwono "tradycyjny" (dla tej serii wydawniczej, a nie dla SW opinusie xD), gdyż tak to już mam

Napis zmienili na czerwony? Przecież taki kolor nie pasuje do tła :(

@GodVader8 - cała seria składa się w całość historii i kolejne tomy wnoszą wiele aspektów - zwłaszcza "Rozkaz 66". Niestety, jak wszyscy wiemy Traviss się wkurzyła i po "komandosach imperium" (czyli kontynuacji historii klanu Skiraty) odpuściła pisanie i pozostaje niedosyt:( Jednakże tak wszystkie tomy komandosów są więcej niż warte przeczytania!

Bazy
Są wszystkie strony. 11 rozdział ma ponad 30 stron. Od 247 do 280.
W błędnym wydaniu miał tylko kilka (3?).

Pamiętam, że amber wysyłał drogą elektroniczną zainteresowanym ten brakujący rozdział w pdf-ie. Później drukowali już kompletne wersje.

A warto? Przeczytałem Bezpośredni kontakt i bardzo mi się podobał. Zaraz zabiore się za potrójne zero i mam pytanie czy na tym można zakończyć przygode z komandosami? Dwa następne tomy dużo wnoszą? Bo oceny nie zachęcają.

Czy ktoś może potwierdzić, że w tej wersji nie brakuje stron, tak jak w wydaniu Amberu?

GodVader8 - Nie, jest tradycyjne czerwone Star Wars.

Niestety zmienili okładkę na bardzo brzydką z czerwonym napisem i czarną czcionką.

Nie lubię force-userowych hejterów - kupię z radością by poczytać o autentycznym SW bez religijnej sekty z latarkami:).

Nie kupię - nie lubię Karen Traviss

Czyli po tej chronologicznie powinny być 2 części Medstar, ale w tej kolekcji niestety nie ma. Chętnie odkupię w rozsądnej cenie, gdyby coś to śmiało :) ale w sumie jeszcze przed po3-ne "0" nie przebrnołem.. ufff...

Master Simon> Ma komplet ; d

A u mnie w kiosku dzisiaj nie było :(

Jeśli ma komplet stron to kupię.

Mam pytanie czy po tej książce wyślą prenumeratę czy dopiero za 2 tygodnie?
Pytam się bo dopiero teraz zamówiłem ją

@Master od the Force przy okazji - podałeś złe źródło, powinno być chyba www.wydawnictwoamber.pl :P

Mam w oryginale, ale kupię

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.