Książki

Celebration VI: Przewodniki

Celebration VI dobiegło końca, ostatni panel na którym miałem okazję być, poświęcony był przyszłości przewodników Star Wars. Panel prowadził Pablo Hidalgo, a obecni na nim byli: Erich Schoeneweiss, Doug Wheatley, Jason Fry, Chris Trevas i Jeff Carlisle. Najważniejszą zapowiedzią jaką przekazali było zdradzenie czym jest tajemniczy projekt Douga Wheatleya i Del Reya. Jak się okazuje Del Rey planuje rozpocząć wydawanie trzeciej serii przewodników. Odświeżanie zaczną od przewodnika po postaciach - to właśnie do niego został zatrudniony Wheatley, który jako rysownik ma stworzyć ponad 150 grafik przedstawiający bohaterów ze świata Gwiezdnych Wojen. To, czy odświeżone zostaną kolejne przewodniki zależeć będzie od reakcji na wydanie nowego przewodnika po postaciach, ale prawdopodobnie następne są tylko kwestią czasu. W ten sposób otrzymamy już niektóre przewodniki po raz trzeci.

Przewodniki, tak samo jak powieści, zaczną być wydawane również w formie elektronicznej. Pierwsze dwa trafią do sprzedaży już w październiku bieżącego roku. Będzie to "Star Wars: The Essential Reader’s Companion" oraz ''The Essential Guide to Warfare''. W następnych miesiącach do elektronicznej sprzedaży trafią kolejne, starsze przewodniki.

Zachęcamy do śledzenia naszej relacji z Celebration VI, zarówno na stronie w formie newsów jak i na naszym profilu na facebooku w formie fotorelacji.Tagi: Del Rey (464) Przewodnik (160)

Komentarze (12)

Kotu -> DO tej pory przewodnika po postaciach i wielu inych przewodników były 2 edycje. Ta będzie rozpoczynała trzecią

to super
mam także nadzieje że z premierą AOTC i ROTS 3D wyjdą też takie przewodniki jak w TPM 3D

Ciekawe te przewodniki.

@Stele: właśnie widziałem :( to nie jest mój prezyd-- to znaczy Szef Państwa :D

Eeee? Trzeciej serii? A to niby która jest teraz? Od 2007 wychodzi 3cia seria przewodników. A tak poza tym to jestem rozczarowany tym newsem, bo zasadniczo nie ma żadnych nowych wieści a o update to Characters wiadomo już od dawna ale mimo wszystko cieszy ten Wheatley. Ciekawe czy przez jego grafiki będą opóźnienia tak jak w przypadku DR :P

A jednak nie. Są przecieki z Omasa i wygląda jak odbity Bail z RotS z doklejoną głową Adamy ze starego BSG. :P Teraz dawać mi Harrska, Teradoca i Delvardusa.

Aldebar -> Nie jaraj się tak, będzie siedział w płaszczu i kapeluszu wyłem do kamery. :P

Przewodniki w wersji cyfrowej=ruskie skany w HD. :D

na 'The Essential Reader's Companion' czekam głównie z powodu portretu Cala Omasa, który ma być tam zawarty :P

Uwielbiam przewodniki - bardzo chciałabym zobaczyć nową wersję tego o rasach. Dobre wieści!

Przewodniki w formie ebook'ów... Ciekawe, bardzo ciekawe

Carth -> Zaprezentowano całkiem sporo, ale zdjęć wrzucać nie będziemy, poczekamy aż porządnej jakości grafiki oficjalnie opublikują ;)

Wspaniała wiadomość. :D Perspektywa nowego przewodnika zawierającego ilustracje Douga Wheatleya jest zaiste fascynująca. :D

Btw. nie prezentowano żadnych nowych ilustracji z Reader's Companion? :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.