Bastion

Wyniki nietypowego konkursu Bastionowego

Niedawno przeprowadziliśmy na Bastionie nietypowy konkurs zorganizowany przy współpracy z firmą OtherTees. Waszym zadaniem było opisanie w max. 30 słowach tego co przyśniło się młodemu Lucasowi w noc poprzedzającą moment w którym wpadł na stworzenie Gwiezdnych Wojen. Poniżej znajdziecie dwie odpowiedzi, uznane przez nas jako najciekawsze.

Autor: benia22a
Sen: George śnił że siedzi w fotelu podziwiając gwiazdy. Nagle gwiazdy ułożyły się w napis "STAR WARS". Reżyser pomyślał że stworzy film o tym tytule, a jego bohaterowie będą zmagać się z ciemną stroną mocy.

Autor: Carno
Sen: Odziany w zdobione dolarami szaty Ronald Reagan, przepowiadający ze szczytu złotego ziguratu w Eldorado nadejście Wybrańca, który tocząc wojny pośród gwiazd z Imperium Zła i dystrybutorami, posiądzie 1138 milionów zielonych.

Sponsorem nagród jest firma OtherTees. OtherTees w swojej ofercie regularnie ma koszulki zarówno ze świata Gwiezdnych Wojen, jak i wielu innych znanych fanom uniwersów. Każda koszulka znajduje się u nich w sprzedaży tylko przez kilka dni, w związku z czym bardzo często można nabyć nowe, ciekawe wzory. Cena pojedynczej koszulki wynosi 35 zł. Wzory z Gwiezdnych Wojen, o których informowaliśmy do tej pory, możecie zobaczyć w tym miejscu.

Wzór koszulki konkursowej możecie zobaczyć poniżej:Gratulujemy zwycięstwa i zachęcamy do brania udziału w naszych kolejnych konkursach!Tagi: Konkurs (395) OtherTees (41)

Komentarze (13)

ciężkie...

Nie no naprawdę... myślałem że mimo "dziwności" konkurs będzie jednak na poziomie przeciętnego bastionowicza, a nie przedszkolaka, popieram Ela...

WSZYSTKIM KTÓRYM PODOBAŁA SIĘ MOJA PRACA SERDECZNIE DZIĘKUJĘ, NIEKTÓRZY DOCENIAJĄ KOGOŚ PRACE NIE CO TO NIEKTÓRZY :)

Carno <3

Ale kwas.

Bart - no bo właśnie nie wpadłem na nic oryginalnego i pomysłowego. Gdybym wiedział, ze to może być tak zwyczajne, to bym wysłał.

elendil - to czemu nie wysłałeś? Grupy roszczeniowe zawsze są duże, ale żeby coś zrobić samemu...

Tekst Carno jest fajny, a ten drugi to szkoda gadać. Gdybym wiedział, że takie banały będą w ogóle brane przez was pod uwagę, to bym sam naprodukował takich ze 20 i wysłał najgorszy :P

Przyśniła mu się dwumetrowa czarna puszka wyznająca że jest jego ojcem :P

Carno miażdży :D
Ten drugi tekst... taki sobie. Ale gratulacje dla obu zwycięzców :)

Carno dowalił dobrym tekstem :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Bastion"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.