Zemsta Sithów

Postać z EU oraz wyniki

Początkowo miał być Quinlan Vos. W komiksie się pojawił, w filmie jest wspomiany, gdy Obi-Wan zdaje raport z odprawy Anakinowi w słowach "Mistrz Vos przegrupował swoje oddziały na Boz Pity" (tłumaczenie własne, nie wiem jak to przetłumaczyła pani Elżbieta Gałązka-Salamon). Ale czy brak Quinlana Vosa oznacza brak postaci z EU w filmie? Okazuje się, że nie. I bynajmniej nie chodzi tu o Aaylę czy Grievousa. Chodzi o Wookieego imieniem Salporin.

Fakt, postać ta nie pojawiła się w scenariuszu, Lucas nie zdecydował, że to ta postać, ale wiele z istot z drugiego planu jest nazywanych dopiero przez ludzi w Lucas Licensing. I tym razem było podobnie, postanowili oni, że jeden z Wookieech, który bierze udział w bitwie, to będzie Salporin. Postać ta, po raz pierwszy (i właściwie jedyny) pojawiła się w Dziedzicu Imperium. Teraz będzie też w Zemście.Nie wahaj się, nie okazuj litości....
I tak właśnie można by w skrócie określić sytuację "Zemsty" w amerykańskim BoxOfficie. Przez 8 dni dzielnie ścigała Spidermana 2, który dotąd był najbardziej rekordowym filmem - który w najkrótszym czasie najwięcej zarobił. Zemsta mimo, że grana w prawie 500 kinach mniej, przez 8 dni dzielnie goniła adaptację komiksu o człowieku pająku, po to by 9 dnia go prześcignąć. Tym samym w chwili obecnej Zemsta jest najbardziej dochodowym filmem wszechczasów po 9 dniach wyświetlania. Podobnie jak Spider-man 2 potrzebowała 8 dni by zarobić 200 milionów, ale po 9 dniach na swoim koncie ma 215 mln, podczas gdy Spider-man 2 w tym samym czasie miał 211 mln. Wiele wskazuje na to, że to nie koniec rekordów bitych przez Zemstę.Tagi: ciekawostki (129) Epizod III: Zemsta Sithów (860)

Komentarze (1)

Nikt nie skomentował przez 12 lat. Aż do teraz. xD

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.