Atak klonów

Daty polskich premier „Ataku klonów” i „Zemsty Sithów” w 3D

Imperial Cinepix

Prawie miesiąc temu ogłoszono daty premier „Ataku klonów” i „Zemsty Sithów” w wersji 3D. Nasz dystrybutor tych filmów, firma Imperial Cinepix potrzebowała trochę czasu, by ogłosić polskie daty. Na szczęście tym razem odbyło się bez niespodzianek i filmy wejdą dokładnie w ten sam dzień, co w większości krajów świata. Dodatkowo pojawiły się także oficjalne opisy tych filmów.

„Gwiezdne Wojny: Część II – Atak klonów 3D”
Star Wars: Episode II – Attack of the Clones 3D
Premiera: 2013-09-20
Reżyseria: George Lucas
Obsada: Ewan McGregor, Natalie Portman, Hayden Christensen, Ian McDiarmid, Samuel L. Jackson, Frank Oz, Christopher Lee

Druga część legendarnej sagi George’a Lucasa w spektakularnym 3D, ukazująca kulisy narodzin galaktycznego Imperium i początek przechodzenia rycerza Jedi Anakina Skywalkera na ciemną stronę Mocy.

„Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów 3D”
Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith 3D
Premiera: 2013-10-11
Reżyseria: George Lucas
Obsada: Ewan McGregor, Natalie Portman, Hayden Christensen, Ian McDiarmid, Samuel L. Jackson, Frank Oz, Christopher Lee

Trzecia część legendarnej sagi George’a Lucasa w spektakularnym 3D, ukazująca tryumf ciemnej strony Mocy i przemianę rycerza Jedi Anakina Skywalkera w złowrogiego Dartha Vadera.O klasycznej trylogii na razie nic nie wiadomo. Niestety te daty zapewne będą zależały od wyników finansowych II i III części sagi. A skoro już przy wynikach jesteśmy, to od pewnego czasu niektóre serwisy powołują się na oczekiwania Lucasfilmu wobec „Ataku klonów”. Podobno liczą na 14 milionów USD w pierwszy weekend oraz 30 milionów USD wpływów z samych tylko Stanów Zjednoczonych. Konwersja filmu powinna zamknąć się w 20 milionach USD, natomiast dla porównania „Mroczne widmo” zgarnęło w USA w sumie 43 miliony USD (plus niecałe 60 milionów USD poza Stanami). Estymacje te wyglądają prawdopodobnie, niestety nie należy do nich przywiązywać zbytniej wagi, gdyż to kolejna informacja puszczona w sieć przez pewien niesławny serwis, znany z niesamowitych rewelacji o sadze. Zatem na informacje o klasycznej trylogii przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Temat na forumTagi: 3D (145) Epizod II: Atak klonów (845) Epizod III: Zemsta Sithów (887) Imperial CinePix (89)

Komentarze (28)

Na ep1 nie byłem, ale na ep3 muszę być obowiązkowo !

No to sobie poczekamy.

Czekam

Pójdę i obejrzę "na odczepne".

Czekam <3 [7]

no właśnie. Mała celebracja! :(

Za rok będzie fajnie, tylko kurcze, szkoda, że aż do Celebration byłam nastawiona, że w lutym idę do kina. Jakby było bardziej rozłożone w czasie to i pocelebrować bardziej można. Ale, nie ma co narzekać, najważniejsze, że SW w kinie :]

Dla mnie za szybko są premiery po sobie. Przynajmniej miesiąc przerwy powinien być.

nie powiem, żeby takie podejście mi się podobało

Shed i LS -> Przypominam, że filmy w Edycji Specjalnej w 97 roku też wrzucano do kina co miesiąc, styczeń, luty, marzec.

Shedao Shai - tym geniuszem okazał się chyba dział PR LFL. Widzieli ile wydali na reklamy TPM i ile zarobiło, więc lepiej wydać tyle samo na reklamy dwóch filmów niż jednego. Nie zdziwię się jak klasyczna trylogia będzie wchodziła 3 filmy pod rząd.

I'm waiting :)

no żeszty krwa a ja myślałem że Atak klonów będzie w lutym, tak jak Mroczne widmo :(

i w ogóle kiepawo że E2 i E3 są puszczane back2back, co za geniusz marketingu to wymyślał? Nie sądzę żeby jakieś kokosy zbili na tym w takim razie.

Czekam <3 [4]

Czekam <3 [2]

Apophis_--> miałem na myśli to, że miesiąc po miesiącu będą premiery, więc muszą pracować na dwoma filmami jednocześnie.

@Master Simon Mroczne Widmo było dobrze zrobione, podobno te dwa nadchodzące Epizody są jeszcze lepsze.

Mam nadzieję, że filmy nie będą 3Dowane w pośpiechu.

Supcio! :D

Wielki plus i brawa dla dystrybutora! :3

Czekam <3

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.