Wojny Klonów

TCW #90 w USA

Starwars.com

Dzisiaj wieczorem czasu kanadyjskiego na Teletoonie i jutro rano w Ameryce na Cartoon Network zostanie wyemitowany kolejny odcinek serialu "The Clone Wars", zatytułowany "A War on Two Fronts". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć klipy z odcinka.

Anakin, Obi-Wan, Ahsoka i Rex podróżują na Onderon, świat znajdujący się pod kontrolą Separatystów. Tam będą trenować grupę powstańców - w tym Luksa Bonteriego - aby pomóc im odbić stolicę, Iziz, z rąk fałszywego króla.

Przy okazji przyszedł czas na kilka drobnych wieści - Filoni udzielił kolejnej odpowiedzi na pytanie, tym razem: "Czy zobaczymy jeszcze statek Twilight"? Tym razem jest ona konkretna: tak; jego model został również ulepszony. Jeśli chodzi zaś o najbliższe odcinki, Cartoon Network na razie nie planuje przerw w emisji, przynajmniej do początku listopada. W TV Guide możecie przeczytać krótkie opisy nadchodzących epizodów, ale uwaga na drobne spoilery.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Dave Filoni (445) The Clone Wars (1304)

Komentarze (9)

Phi, grafika zrobiła się nawet prawie ładna. Aż szkoda że fabuła większości to dno które niestety przyćmiewa pojedyncze perełki.

No, przynajmniej stolica Onderonu ma właściwą nazwę...

Każde sensowne nawiązanie będzie uznane za sukces Filoniego.

1:06 w pierwszym filmiku: kiedyś mówiło się "jump the shark", potem "nuke the fridge", a od soboty rozpocznie się era "lose the hood".

Can't wait! :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.