Różne

Czas apokalipsy w Star Wars Magazyn #9

Star Wars Magazyn

Z miesięcznym poślizgiem, ale szczęśliwie doczekaliśmy się zapowiedzi nowego numeru Star Wars Magazyn. Dziewiąta odsłona gazetki ponownie będzie liczyć 46 stron i kosztować 12,50 PLN brutto. Na okładce październikowego numeru umieszczono motyw z książki „Przeznaczenie Jedi #9: Apokalipsa”. Jakie atrakcje czekają tym razem na czytelników?

 • wywiad z autorami „Przeznaczenia Jedi”,
 • Aul Pope i Frank Quitely opowiedzą o powstaniu albumu „Star Wars Art: Comics”,
 • relacja redakcji Bastionu z Celebration VI,
 • raport z konwentów Polcon 2012 i Star Force 2012,
 • ekskluzywne opowiadnie o przygodach Hana Solo i Chewbaccy.

  Zgodnie z naszymi najświeższymi informacjami Star Wars Magazyn #9 powinien trafić do sprzedaży około 23 października. Czasopismo będziecie mogli nabyć tradycyjnie w salonikach sieci Empik i Kolporter, a także wielu innych miejscach w całym kraju.


  Temat na forum  Tagi: Czasopisma (226) Galaxy Publishing (26) Star Wars Magazyn (38)

  Komentarze (16)

  Czyli tak jak przypuszczałem nie za bardzo wiesz o czym piszesz .
  No ale nic powtórzę po raz kolejny i może teraz odpowiedz cię usatysfakcjonuje i dotrze to co przekazuję .
  eSWu nie ma nic wspólnego z SWMag i nie rozumiem dlaczego się to łączy są to zupełnie dwa różne twory nie powiązane ze sobą .
  Co prawda miały być ze sobą połączone , tzn. ponieważ według zaleceń LFL najpierw mielimy zrobi fanzin i po jego sprawdzeniu się na rynku mieliśmy dostać licencje .
  Ale o tym wszystkim przecież wiesz bo nie raz powtarzaliśmy to na różnych spotkaniach.
  Jedna grze na skutek donosów wysłanych do Stanów od polskich "fanów" droga ta musiała zostać skrócona (kopie tych paszkwili zostały nam przesłane więc niczego sobie z palca nie wyssałem, ponadto SS szeroko o tej sprawie z nami rozmawiał i strasznie się dziwił polskiemu fandomowi ) do SWMag.

  Szczegółów żadnych podawać nie muszę i nie chcę , jedynymi instytucjami które mogą ode mnie tego wymagać to sąd, skarbówka i ZUS, nikomu innemu nie muszę się tłumaczyć a zwłaszcza obcej osobie.

  Cały czas nie rozumiem dlaczego mnie i Macieja obarcza się za sprawy VOO . To jest dorosły człowiek i podlega prawu karnemu , wiec jeżeli ktoś coś do niego ma to niech sobie z nim to załatwi , mnie i Macieja proszę w to nie mieszać . Pracujemy na własne konto, nie na niego i odwrotni.

  Z tego co pamiętam na Awangardzie jedyną prelekcje jaką zrobiliśmy to ta o kulisach powstawania czasopisma nic ponadto . Żadne sprawy polityczne nie były wyciągane.

  Prowokacja – jakieś 5 min się z tego brechtałem . Gdybym chciał pozyskać dane osobowe to najpierw bym nasłał prokuratora , oni maja sposoby zęby rozszyfrować "anonimowego" internautę. Sprawa jest prostsza niż myślisz i nie ma w niej teorii spiskowej , po prostu chce wiedzieć z kim rozmawiam .

  Jako osoba poniekąd publiczna ( moje personalia są dostępne choć by w tym miejsc www.swmag.pl , jak i w panoramie firm itp. itd. ) podpisuję się

  A.Sz
  I tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi

  A witam, witam.

  Chcecie prokuratora nasłać że o dane się pytacie? Idźcie na całość i Sędziego Dredda wyślijcie xD

  Nie wiem, czy traktować pytanie jako prowokację, czy sobie jaja robicie. Przy SW Magazynie uczestniczą osoby, które wcześniej były zaangażowane w projekt gazetki eSWu.pl, tyle że bez VooYa, który w ramach robienia awantur, chociażby na Bastionie stworzył sobie 2 konta. Czyli takie osoby, jak: VooYo, Maska, Areckin. Gazetki i portalu SWCP, która chwaliła się szybką działalnością, licencją, wydawnictwem, choć nie chciała podać szczegółów, a następnie w pierwszej kolejności jej redakcja pisała o ataku anonimowych sabotażystów(czy jakoś tak) chcących podważyć sens istnienia magazynu, a potem na konwentach była gotowa robić punkty programu w stylu "konflikty na podłożu politycznym wewnątrz fandomu" czy "co gryzie polski fandom", chodzi o ten wyskok na warszawskiej Awangardzie. A zdaje się, że później, już bez VooYa, Maska z Areckinem zaangażowali się w tworzenie SWMag...zresztą co ja się produkuję i piszę w osobie trzeciej, z tą "odwagą cywilną" to już na kilometr śmierdzi słabą prowokacją.

  Aha, jak mamy się przedstawiać to oczekiwałbym od rozmówcy tego samego, panie Arkadiuszu Szajek.

  Ale skoro A.Sz, to i ja się podpiszę:
  K.Sad

  Witam

  Nie wdaję się z reguły w te dyskusje jednak tu nasuwa mi się jedno pytanie – Vergesso jak widzę jako świetnie zaznajomiony z tematem jak i oblatany w kwestii powstawania licencjonowanego produktu jakim jest SWMag napisz nam proszę

  Jak eSWu wpływa na SWMag tylko dokładnie proszę

  Jeśli masz tyle cywilnej odwagi to przedstaw się prawdziwym imieniem i nazwiskiem żebym mógł powiedzieć że cię znam i Ty mnie świetnie znasz żeby obarczać mianem “ ekipy"

  I napisz w czym jest problem , bo obawiam się że sam go nie znasz

  A.Sz

  Piett -> Pamiętam 2 pierwsze numery, z których wynikało, że pismo nie stoi na najwyższym poziomie.
  Poza tym, dla mnie największym problemem są ludzie stojący za tym pismem i ich wcześniejszym projekcikiem, eSWu.pl, związani wcześniej z SWCP. Może i tego portalu nie ma, ale część ekipy pozostała ta sama, nie? Więc honor nie pozwala mi kijem przez szmatę tego tknąć - no chyba, że muszę(co się zdarzało), a przeważnie nie muszę :P

  To tak samo jak z Insiderami - kupię tylko te pojedyńcze numery które mnie zainteresują tak samo tu - jak już pisałem głównie z powodu przedruku opowiadań z którymi wcześniej mogłem się nie spotkać:). Reszta to dotąd głównie jako takie kolekcjonerstwo i męczące artykuliki o TCW.

  Vergesso -> Przynajmniej coś próbują w przeciwieństwie do burkaów miejących tylko zrzędzić.Pisząc miałem na myśłi raczej "mini-Insider" a nie od razu odpowiednik objętościowy zachodnich czasopism. A już na pewno mają ciekawszy poziom od durnego pisemka Egmontu "Bravo Star Wars":).

  Zgadzam się z Vergiem - do Insidera to im daleko, mogliby w końcu kuźwa wymyślić - własną formułę tego magazynu - a nie... I jaki epicki fail z tym tłumaczeniem albumu Star Wars Art: Comics. Ale pójdę i kupię, do dawno tego nie kupowałem, ze względu na mdłą zawartość.

  Moim zdaniem okładka słaba, ale treść zapowiada się dość ciekawie.

  Ups, ja jeszcze nie przeczytałem poprzedniego numeru :P

  A ten zapowiada się ciekawie. Skład dobrze się prezentuje (m. in. relacja z Celebration i artykuł o "Star Wars Art: Comics"). Czekam :)

  Piett -> Buehehehehe, polski Insider, dobry dowcip, Insidera to oni nie są zdolni z tego zrobić xD

  O, czyżby wreszcie się kapnęli że istnieją książki SW ? :P

  nareszcie!!!!!!!!!!

  No, nareszcie wychodzi z tego polski Insider. A jak dotąd jedyne co mi w ciemno się spodobało to opowiadania jak np. imperialne "Działa Keldoro" i podobne. takie czasopismo rozumiem:).

  Klawa okładka. No i nareszcie będzie można poczytać relację z Celebration.

  Noo, wreszcie nic o TCW :) - czekam z tym większą niecierpliwością. Ale "Sztuka Star Wars: Komiksy"?! Pewnych rzeczy się nie tłumaczy...

  Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

  Login:
  Hasło:
 • Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

  Loading..

  Ustawienia


  Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
  Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.