Sprośne okruchy

Harrison Ford walczy z rakiem

Tym razem wyjątkowo będzie całkowicie poważnie. Otóż okazuje się, że Harrison Ford ostatnio musiał zmierzyć się z nowotworem. O wszystkim poinformował niedawno amerykański tabloid „National Enquirer”. Według gazety Harrison Ford ma mieć na nosie sporą narośl o złośliwym charakterze. Informacja ta przeraziła fanów, tym bardziej, że sama gazeta już parę razy zasłynęła z łamania tajemnicy lekarskiej (np. pierwsi podali informacje o chorobie Particka Swayze). Według gazety narośl to prawdopodobnie rak podstawnokomórkowy, ale nie zagraża życiu aktora! Gazeta informowała, że Harrison Ford będzie musiał się poddać operacji. Podano także, że żona Forda Calista Flockhart bardzo przeżywa całą sprawę, acz trzyma się nieźle.

Sprawa była na tyle poważna, że na kilka godzin po publikacji menedżer aktora w wydanym specjalnie oświadczeniu poinformował, że Harrison faktycznie miał guza, ale przeszedł już operację. Złośliwe komórki zostały usunięte i nie ma powodów do zmartwień. Wszystko jest pod kontrolą.Obecnie powstają trzy filmy z Harrisonem Fordem – „Gra Endera”, „42” i „Paranoia” (do której zgolił głowę, co jednak nie ma nic wspólnego z jego stanem zdrowia). Wszystkie te filmy pojawią się na ekranach kin w roku 2013. Gdyby sprawa raka była poważna, udział Forda w tych produkcjach stałby pod znakiem zapytania. Nie znamy dalszych planów Harrisona, zwłaszcza tych, które mogłyby dotyczyć powrotu do ról Hana Solo w siódmym epizodzie Gwiezdnych Wojen, czy Indiany Jonesa. Przyszłość tej ostatniej jest jednak dość niepewna dlatego, że część praw dotyczących dystrybucji wciąż należy do firmy Paramount, a nie do Disneya, który niedawno przejął Lucasfilm. Brak uregulowania tych kwestii może wiązać się z tym, że film ten nigdy nie powstanie, co sugerował całkiem niedawno Frank Marshall.Tagi: Harrison Ford (461) Indiana Jones (319) Plotki (1107)

Komentarze (12)

Typowa plotka w stylu z Hollywood. Zawsze musi wywołać kontrowersje pośród komentujących.

Luke, spokojnie - Indy 5 jeszcze będzie a Fordowi życzę powrotu do formy takiej aby mógł zagrać jeszcze lepiej niż Craig w Skyfallu. ;)

Indy się wyliże. Człowiek, któremu nie straszni naziści, komuchy ani szturmowcy imperialni nie ma prawa zginąć.

@DarthKefir11 - w obecnych warunkach to nie są zbyt życzliwe życzenia :P

wygraj jak Obi-Wan z Maulem, NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ!!

NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ, nie daj się!!!

Nie daj się chłopie! Niech MOC będzie z Tobą!

Ford, żyj jak najdłużej.
A i "zajac2102" trochę mi się nie podoba twoje podejście, według tego co napisałeś Ford po Jonesie i SW może umrzeć, zastanów się nad tym co piszesz.

Ford! Trzymaj się chłopie! :)

Żyj chopie żyj!! Jeszcze masz zagrać przecież w Gwiezdnych Wojnach i Indiana Jones. Musisz przeżyć!! :) POWODZENIA, NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ

No przecież czwórka już jest ;>

Indiana Jones 4 pls :(

Nooooo, co za przykra wiadomość, oby wszystko ułożyło się dobrze HF. Życzę mu całkowitego wyleczenia i sto lat, oraz powrotu do roli Hana Solo i Indiana Jones.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Sprośne okruchy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.