Gry komputerowe

Zapowiedź nowych misji kosmicznych

SWtor.com

Twórcy "The Old Republic" nie próżnują i po wprowadzeniu opcji darmowej gry nadal myślą nad nową zawartością. W udostępnionym już na publicznym serwerze patchu o numerze 1.6 zobaczymy między innymi nowe misje kosmiczne dostępne na poziomie 50 dla Imperium i Republiki (po 3 dla każdej strony). Jak na razie pojawiły się zapowiedzi czterech z nich:

I. Cha Raaba Assault



II. Far Cradle Strike



III. Kanz Minefield



IV. Lorta Escort



Nagrodami za nie mają być Black Hole Commendations, które będzie można spożytkować na nowy sprzęt.

Dodatkowo pojawi się wprowadzona wcześniej mapa do gry w trybie PvP o nazwie "Ancient Hypergates", przeznaczona jednak dla bardzo zaawansowanych graczy (tzw. Hard Mode).



Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.



Tagi: The Old Republic (500)

Komentarze (14)

Faktycznie, posiepało mi się z Explosive Conflict które dostało teraz Nightmare mode.
Szukałem po prostu jakiegoś wytłumaczenia dla stwierdzenia, że nowa warzona ma jakiś hard mode, co jest niemożliwe i jest bzdurą, i poszukałem za daleko :f

@Apophis - Pierwsze słyszę by TFB miał dostać nowy tryb. A HM przecież jest od początku.

Nie grałem w te misje chyba od marca, zwyczajnie nic z nich nie wynikało. Tym bardziej że moim lotem praktycznie steruje komputer.... :/

fajnie by było gdyby w następnych patchach dodali dekorowanie zmianę wyglądu statków.

W jaki sposób warzona może być w hardmode? Ancient Hypergates to normalna nowa mapa PvP, Operacja Terror from Beyond będzie mieć nowy tryb hard mode.

Jakoś bitwy w kosmosie mnie w TORze zbyt nie przekonały. Wolę Battlefronta 2

A i przede wszystkim mam nadzieję, że się nie pospieszyłem i wgle to pójdzie na moim lapku, niby testy i wymagania spełnione...

@Quide

Wiesz, bardziej jestem nastawiony na grę single player ;) Skoro tak niska cena, a KOTORy nie działają mi na Windows 7 (co mnie bardzo dołuje) to pomyslałem, że w to trochę pomykam ;) Nie dysponuję nieograniczoną iloscią czasu, więc podstawowe funkcje mi wystarczą ;)

@Revan15

Nie do końca niepotrzebnie. W pudełku, oprócz gry, dostaniesz też gratisowe 30 dni do abonamentu. Co prawda żeby tego użyć musisz mieć jakiś plan subskrypcji ustawiony albo kupionego prepaida. Ale żeby nic więcej nie dopłacać możesz podać dane karty kredytowej, wybrać abonament jakiś i grać przez te darmowe 30 dni a potem abonament anulować zanim EA dobierze się do twojej kasy :)

@Quide

Dzięki ;) Czyli zbyt szybko i niepotrzebnie zamówiłem. Trudno. Przynajmniej będę miał kolejne ładne pudełko ;)

@Revan15
Po zniesieniu abonamentu gra jest za darmo - nie musisz płacić ani za samą grę (klienta) ani za subskrypcję. Ale oczywiście masz przez to ograniczenia w trakcie gry.

A co do nowych misji - ślicznie, lubię sobie czasem postrzelać w kosmosie, a stare już się przejadły. Ale cały czas liczę, że odejdą kiedyś od modelu rail shootera i zrobią misje gdzie będzie można latać wg własnych potrzeb. Bo o kolejnym X-Wingu to nawet nie ma co marzyć raczej niestety.

Przepiękne.

Przepraszam, mam takie pytanie - czy ta gra jest po zniesieniu obowiązkowego abonamentu naprawdę tak tania, czy to żart?

http://merlin.pl/Star-Wars-The-Old-Republic/browse/product/8,927161.html?place=suggest

Miny kosmiczne. :D Czerpią inspirację od najlepszych.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.