Kolekcjonerstwo

Zestawy LEGO

Poniżej prezentujemy wam zestawy klocków LEGO, które weszły do sprzedaży w drugiej połowie bieżącego roku, wśród których znalazły się dwa nawiązujące do gry The Old Republic.

9496 Desert Skiff
Luke, znajdujący się na pokładzie pustynnego śmigacza, ma zostać strącony do znajdującej się poniżej jamy Sarlacca. Czy groźny Sarlacc pożre Luke'a? A może jego przyjaciel Lando Calrissian pomoże mu uciec z niewoli słynnego łowcy nagród Boby Fetta? To zależy od Ciebie! Zestaw zawiera 4 minifigurki: Luke'a Skywalkera, Lando Calrissiana, Bobę Fetta i Kithabę.

9497 Republic Striker-class Starfighter
Mistrz Jedi Satele Shan przemierza przestrzeń kosmiczną w gwiezdnym myśliwcu Republiki klasy Striker. Możliwość ustawienia płatów w pozycji bojowej lub podróżnej, wystrzeliwane rakiety, tylny schowek na miecz świetlny i droid T7-O1 sprawiają, że myśliwiec jest gotowy do walki ze złowrogim Imperium Sithów! Zestaw zawiera 3 zupełnie nowe minifigurki: Satele Shana, żołnierza Republiki i droida astromechanicznego T7-O1.

9498 Saesee Tiin's Jedi Starfighter
Mistrz Jedi Saesee Tiin prowadzi patrol w myśliwcu Jedi, poszukując sił separatystów i przygotowując się do walki wspólnie z mistrzem Jedi Evenem Piellem. Zielony myśliwiec Saesee Tiina jest nie tylko nadzwyczaj zwrotny, ale i uzbrojony w 4 rakiety. Obsługę zapewnia droid R3-D5, a w razie niebezpieczeństwa kokpit może stać się osobistą kapsułą ratunkową mistrza Jedi! Zestaw zawiera 3 minifigurki: Saesee Tiina, droida astromechanicznego R3-D5 i Evena Piella.

9499 Gungan Sub
Jar Jar Binks prowadzi swoich przyjaciół Obi-Wana Kenobiego i Qui-Gon Jinna przez wodne jądro planety Naboo w zwinnej łodzi podwodnej Gungan. Łódź przypomina z wyglądu istoty zamieszkujące podwodny świat i posiada duży kokpit, luki bagażowe, skrzynie transportowe, rakiety, a nawet miniaturową łódź podwodną z harpunem. Napęd zapewnia obrotowy element z tyłu łodzi. Zestaw zawiera królową Amidalę, Obi-Wana Kenobiego, Qui-Gon Jinna i Jar Jar Binksa.

9500 Sith Fury-class Interceptor
Złowrogi lord Sithów Darth Malgus na pokładzie śmiercionośnego myśliwca przechwytującego klasy Malgus sprawdza instrumenty w poszukiwaniu sił Republiki. Myśliwiec klasy Fury jest wyposażony w 4 rakiety i rozkładane płaty, a jego ładownia mieści oddział naziemny Sithów, który można przetransportować w sam środek walki. Kto pokona nieprzyjacielskiego lorda Sithów? Zestaw zawiera 3 minifigurki: Dartha Malgusa i 2 żołnierzy Sithów.

Star Wars Advent Calendar
Przygotuj się do galaktycznych świąt z kalendarzem adwentowym LEGOŸ Star Wars™! Zawiera 24 prezenty, w tym słynne statki kosmiczne, minifigurki i akcesoria. To doskonały podarunek dla fana „Gwiezdnych Wojen” w każdym wieku!

9515 Malevolance
Malevolence to okręt flagowy generała Grievousa i jedna z najstraszliwszych broni separatystów. Grievous i jego załoga nie wiedzą, że na pokład ogromnego okrętu przedostali się Anakin i Padmé, by podjąć próbę zniszczenia tego ciężkiego krążownika. Malevolence zawiera ładownię z kolejką transportową, szczegółowe wnętrze z wyjmowanymi i otwieranymi sekcjami, co zapewnia łatwy dostęp, oraz podwójną szybkostrzelną wyrzutnię rakiet. Zestaw zawiera 6 minifigurek: Anakina Skywalkera, Padmé Amidalę, generała Grievousa, hrabiego Dooku, dowódcę droidów bojowych i droida bojowego.

9516 Jabba's Palace
W pałacu Jabby na Tatooine księżniczka Leia, przebrana za Boushha, próbuje uratować Chewbaccę i Hana Solo, zamrożonego w karbonicie. Czy uda jej się ominąć rakiety zamontowane na dachu, działa obronne i urządzenia podsłuchowe, aby dotrzeć do przyjaciół? Czy też Jabba i jego banda rzezimieszków schwytają księżniczkę i uwiężą ją pod odsuwanym tronem Hutta? Zestaw zawiera 9 minifigurek: Jabbę, Salaciousa Crumba, Biba Fortunę, gamorreańskiego strażnika, Oolę, Hana Solo, księżniczkę Leię w przebraniu Boushha, Chewbaccę i mnicha B'omarr.

9525 Pre Vizsla's Mandalorian Fighter
Pre Vizsla planuje przywrócić wojowniczą chwałę Mandalorian. Po podpisaniu umowy ze złowrogimi separatystami powraca do swojej tajnej bazy w mandaloriańskim myśliwcu, zwanym Gauntlet. Czy Obi-Wan zdoła go wytropić i uniemożliwić mu zaprowadzenie chaosu w galaktyce? Myśliwiec Gauntlet ma obrotowe płaty i kokpit, które można ustawić w trybie lotu lub lądowania, składane podwozie, otwierany kokpit i luk transportowy. Zestaw zawiera 3 minifigurki: Pre Vizslę, Mandalorianina i Obi-Wana Kenobiego.Tagi: LEGO (483)

Komentarze (11)

Desert Skiff bardzo ładny trzeba przyznać :)

Satele Shan facetem, lol.

desert skif posiadam już od dawna - super:) ale ten pałac...ta cena...

Nawet legowy sarlacc wygląda dość sprośnie.

Ech, na Mikołajki pewnie nie ale pod choinkę będę się targowała o Jabba's Palace.

- Satele Shan była kobietą!
- A może Padme Amidala też?

E tam. Tylko Malevolance jakoś wygląda. Kiedyś nawet w najmniejszym zestawie było mnóstwo elementów. Teraz te zestawy przypominają bardziej modele złożone z kilku wielkich elementów : /

Ja bym chciał mieć Jabba's Palace, gdybym miał sobie wybrać jakiś jeden zestaw :D

Złap je wszystkie!

Jabba's Palace jest obłędny, trochę jak szopka wygląda:P

Nowy Desert Skiff jest... wow, po prostu wow :) Zwłaszcza, jak się go porówna do starego, którego kiedyś miałem w swej skromnej kolekcji.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.