Świat Filmu

Indiana Jones 4 - wieści różne

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

Tak będzie brzmiał tytuł czwartej części przygód Indiany Jonesa. Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull. Oprócz niego oficjalna zaprezentowała logo filmu na koszulkach.Sekrety Indiany Jonesa ujawnione

Jeden ze statystów z najnowszego filmu o przygodach Indiany Jonesa zdradził najważniejsze wątki fabuły. Uwaga! Poniższy tekst może zawierać spoilery!

Według Tylera Nelsona w najnowszym dziele Stevena Spielberga, George'a Lucasa i Harrisona Forda Indiana Jones zmierzy się z sowiecką armią, która w dżunglach Ameryki Południowej poszukiwać będzie legendarnej kryształowej czaszki.

- Pojmujemy Indianę Jonesa i znajdujemy czaszkę - zdradził w jednym z wywiadów Nelson, według którego sowieci będą szantażowali bohatera i grozili, iż zabiją jego byłą partnerkę, a zarazem matkę syna - Marion Ravenwood (w tej roli Karen Allen).

- Widziałem Harrisona Forda przywiązanego do krzesła i przesłuchiwanego. Domyśliłem się, że w namiocie (nieopodal którego się znajdował) musi być ta kryształowa rzecz - dodawał statysta.

Według Nelsona Cate Blanchett pojawi się w filmie w roli czarnego charakteru - rosyjskiej pani spec od przesłuchań.

Sama gwiazda i inne osoby najbliżej związane z produkcją odmawiają komentowania rewelacji Nelsona. Lucasowi i Spielbergowi bardzo zależało na tym, by nie doszło do żadnych przecieków. Dziennikarze wytykają statyście błędy merytoryczne oraz podkreślają, iż jego wiedza na temat filmu jest ograniczona ze względu na drugorzędną rolę, jaką odgrywał na jego planie.

"Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki" wejdzie do kin w maju 2008 roku.


Indiana Jones 4 i...

W sieci powoli tego coraz więcej. Ale tym razem dwie krótkie rzeczy. Pierwsza zwiastun – podobno jest w drodze i być może w USA pojawi się na święto dziękczynienia wraz z premierą Beowulfa. Co ciekawe, podobno nad zwiastunem pracuje sam maestro Williams, i albo usłyszymy tam nowy utwór ze ścieżki dźwiękowej, albo jakieś nowe wykonanie starego tematu.

Druga sprawa to wiadomo już jak będą wyglądać opakowania do figurek. Fotki poniżej.

A skoro już mamy opakowania, pora na kolekcjonaria. Wygląda na to, że w Lucasfilm wybuchła gorączka Indiego, na tegorocznym Comic-Conie nie tylko wspomniano o książkach, ale zaprezentowano całą masę figurek i innych rzeczy, które pomogą fanom zmierzyć się z największą premierą kinową następnego roku. Poniżej kilka zdjęć, by zobrazować, co nas czeka. Bynajmniej nie będzie to tylko ciągnięcie o kasę z powodu nowego filmu, a wzmożone, z wszystkich czterech.Temat na forumTagi: George Lucas (1003) Harrison Ford (461) Indiana Jones (319) koszulki (83) Steven Spielberg (249)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.