Gry komputerowe

Wieści konsolowe

gry-online.pl

LEGO Star Wars: The Complete Saga debiutuje na rynku

Opracowana przez studio Traveller’s Tales gra LEGO Star Wars: The Complete Saga zadebiutowała dziś na rynku elektronicznej rozrywki. Jako pierwsi mogą kupić ją mieszkańcy Ameryki Północnej. Do Europy produkt dotrze w najbliższy piątek.

LEGO Star Wars: The Complete Saga to produkt, który tak naprawdę składa się z dwóch innych gier: LEGO Star Wars: The Video Game oraz LEGO Star Wars: The Original Trilogy. Oprócz znanych z pierwowzoru kampanii i postaci, omawiany tytuł zawiera również nowe scenariusze oraz bohaterów. Gra została wydana z myślą o czterech platformach sprzętowych: Xbox 360, Dual Screen, PlayStation 3 oraz Wii.


Miecz świetlny dla konsoli Wii w ofercie brytyjskich sklepów internetowych

Brytyjskie sklepy internetowe dołączyły do swojej oferty nową przystawkę do Wiimote’a, która powinna przypaść do gustu wszystkim fanom Gwiezdnych Wojen. Z jej pomocą każdy użytkownik konsoli Wii będzie mógł zamienić swój kontroler w miecz świetlny.

Oferowany w sklepach miecz wyposażony jest w 22 diody, które rozświetlają się po naciśnięciu umieszczonego na rękojeści przycisku. Aby pobudzić urządzenie do życia, konieczne jest użycie baterii – zabawka pobiera moc z trzech paluszków. Podobnie jak inne przystawki tego typu (np. pistolet Wii Zapper), Wii Light Sword działa wyłącznie z kontrolerem dodawanym do konsoli Wii. Miejsce na Wiimote’a zlokalizowane jest w dolnej części rękojeści.

Miecz zadebiutuje na brytyjskim rynku ostatniego dnia listopada i będzie kosztować 19.99 funtów (około 100 złotych). Aktualnie produkt można zamówić w przedsprzedaży w nieco niższej cenie – Wii Light Sword dostępny jest np. za pośrednictwem internetowych sklepów Amazon i Play.

Przystawkę Wii Light Sword będzie można wykorzystać w grach LEGO Star Wars: The Complete Saga i Star Wars: The Force Unleashed.Tagi: LEGO Star Wars: The Complete Saga (5) Wii (6)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.