Wojny Klonów

O TCW na ShoWest

Na ShoWest odbyła się prezentacja The Clone Wars (serialu i filmu), tuż przed samym pokazem klipu prezentującego nowe dzieło, na scenę wyszedł George Lucas wraz ze szturmowcami z 501 Legionu. George mówił krótko:To wspaniale wrócić do Warner Brothers. Zaczynałem tu 40 dziwnych lat temu. Zrobiłem wyśmienity hit, zanim wielu z was się urodziło, nazywał się THX 1138. To był wielki hicior. Grali go przez tydzień. [Śmiech].

Ale teraz mam coś co myślę, że jest wyjątkowe. Zaczęło się to od pomysłu, aby eksplorować to, co działo się podczas Wojen Klonów. W Epizodzie II, widzieliśmy ich początek, a w Epizodzie III koniec. Ale nie mieliśmy okazji zobaczyć tej całej spektakularnej bitwy.

I to właśnie przynależy do wielkiego ekranu. Jest zupełnie nowe i inne. Trochę anime, trochę akcji, prawie jak film pełnometrażowy, acz bardziej stylizowany. Mamy nową postać, - Ahsokę, młodą nastoletnią dziewczynę, która okazuje się być uczennicą Anakina.

Mam nadzieję, że ten film sprosta aktorskim. I mam nadzieję, że będzie się wam podobał, i że przy okazji zostanie sprzedane mnóstwo prażonej kukurydzy, bo jak pewnie wiecie Gwiezdne Wojny były jednym z pierwszych filmów na których sprzedawano popcorn.Tagi: George Lucas (1043) The Clone Wars (1330)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.