Komiksy

K'Kruhk powraca w Fire Carrier

DiamondComicsDistributors.com

Dzisiaj po długiej przerwie za oceanem ukazał się nowy zeszyt serii Randy'ego Stradleya pt. Dark Times. W nowej miniserii pt. Fire Carrier zobaczymy między innymi Mistrza K'Kruhka i młodych Padawanów, których poznaliśmy w jednej z poprzednich historii. Dodatkowo dzisiaj swoją premierę miał komiks Star Wars #1 w ramach drugiego drukowania (pierwsze zostało wyprzedane w dniu premiery, trzecie jest zaplanowane na 27. lutego). Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi szczegółami.

Dark Times #23: Fire Carrier #1 (5)

Mistrz Jedi K’Kruhk przebywa wraz z grupą młodych Padawanów. W galaktyce polującej na Jedi są zmuszeni do lądowania na jednej z imperialnych planet, by ukryć się w obozie dla uchodźców wśród innych istot, które zostały pokrzywdzone przez wojny klonów. Ale K’Kruhk wyczuwa, że coś jest nie w porządku!
Scenariusz Randy Stradley, rysunki Gabriel Guzman, kolory Garry Henderson, okładka Douglas Wheatley. Preview dostępny tutaj. Cena 2,99 $, 32 strony.

Temat na forum.

Star Wars #1: In the Shadow of Yavin #1 (3) - 2nd printing

To są Gwiezdne Wojny, jakie pamiętasz… I jakich jeszcze nigdy nie widziałeś! Zabieramy cię powrotem do fascynujących i przepełnionych przygodami czasów następujących po zniszczeniu pierwszej Gwiazdy Śmierci, gdy Imperium rządziło, Rebelia walczyła o wolność, a galaktyka była niebezpiecznym miejscem, w którym wszystko mogło się zdarzyć!
Scenariusz Brian Wood, rysunku Carlos D'Anda, kolory Gabe Eltaeb, okładka Alex Ross. Preview dostępny tutaj. Cena 3,50 $, 32 strony.

Temat na forum.Tagi: Brian Wood (56) Carlos D`Anda (33) Dark Horse Comics (790) Gabriel Guzman (22) Mroczne czasy (Dark Times) (143) Randy Stradley (99) Star Wars (2013) (66)

Komentarze (4)

Przeczytałem że powraca jako Fisher Carrie...

Wracaj do Legacy ty Kruku ty.

Czy w tym miesiącu wychodzi Dawn of the Jedi?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.