Świat Filmu

Sierpniowy news filmowy

Portman i Kunis w gorącej scenie erotycznej w "Black Swan"

Natalie Portman i Mila Kunis W blogu Script Shadow pojawiła się właśnie recenzja scenariusza nowego filmu Darrena Aronofsky'ego, "Black Swan", w którym główne role zagrają Natalie Portman dodaj do ulubionychulubiony (usuń) i Mila Kunis. Wszystko wskazuje na to, że thriller o rywalizujących baletnicach będzie dość wyuzdany. - Powiedzieć wam dlaczego żadne słowo w mojej recenzji się nie liczy? Dlaczego pisanie tego tekstu jest kompletnie bez sensu? Ponieważ w tym filmie Natalie Portman i Mila Kunis uprawiają seks - przeczytać można w recenzji. -Tak. Dobrze przeczytaliście. I nie jest to subtelny i niewinny seks. Mówimy tu o ekstatycznym, wściekłym, agresywnym Seksie. Więc… Ten film koniecznie trzeba zobaczyć w 2010 roku. Całą recenzję scenariusza filmu przeczytać można TUTAJ. Przewodnim tematem "Black Swan", którego akcja rozgrywać się ma w świecie tancerek baletowych, ma być pełen niedopowiedzeń i rywalizacji związek pomiędzy dwoma baletnicami (Portman i Kunis), który ostatecznie może rozgrywać się tylko w świecie iluzji. Prace na planie "Black Swan" ruszają tej jesieni w Nowym Jorku.

Natalie Portman produkuje licealną komedię

Natalie Portman zaangażowała się w produkcję nowej komedii studia Fox pt. "Booksmart".

Scenariusz tej licealnej komedii napisały Sarah Haskins i Emily Halpern. Będzie to historia dwóch nastolatek, które kończąc szkołę średnią, zdają sobie sprawę, że jedyną rzeczą jakiej nie osiągnęły jest znalezienie sobie chłopaka. Obie postanawiają zmienić to w czasie balu maturalnego.

Poza Portman w produkcji filmu udział weźmie także Annette Savitch, z którą aktorka prowadzi studio Handsomecharlie Films. Obecnie trwa w nim także produkcja "Love and Other Impossible Pursuits" i "Hesher", w których Portman występuje.


Christensen, Leguizamo i tajemniczne zniknięcia

W październiku prace na planie swojego najnowszego filmu rozpocznie Brad Anderson, autor "Mechanika" i " Transsiberian", który pod koniec lipca prezentowany był w amerykańskich kinach.

Kontrakt na rolę w obrazie, który zatytułowany został "Vanishing on Seventh Street" podpisał już Hayden Christensen, a swój udział w nim negocjują także Thandie Newton i John Leguizamo

Scenariusz swojego najnowszego obrazu Anderson napisał razem z Anthonym Jaswinskim ("Killing Time"). Jego akcja rozgrywać ma się w tętniącym niegdyś życiem mieście, które teraz terroryzowane jest przez tajemnicze istoty, które sprawiają, że jego mieszkańcy znikają w tajemniczych okolicznościach. Bohaterami filmu będzie piątka ludzi, którzy walczą o przetrwanie, a w tych dramatycznych okolicznościach poszukują także sensu życia.

Zdjęcia do "Vanishing on Seventh Street" nakręcone zostaną w Detroit.Tagi: Hayden Christensen (214) Natalie Portman (367) Thandie Newton (29)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.