Komiksy

Drugi arc Star Wars

Blog Ryana Kelly`ego

Trzy dni temu na półki sklepów komiksowych trafił czwarty numer 6-zeszytowej historii In the Shadow of Yavin. Natomiast wczoraj wydawnictwo Dark Horse Comics wyjawiło pierwsze szczegóły dotyczące drugiego arca bestsellerowej serii Briana Wooda pt. Star Wars. Niestety nie znamy jeszcze jego tytułu, ale najprawdopodobniej będzie miał trzy zeszyty. Zmieni się również rysownik. Carlosa D'Andę zastąpi Ryan Kelly. Nowy rysownik najprawdopodobniej będzie pracował przy serii od #7 do #9. Poniżej prezentujemy kilka szkiców, które Kelly opublikował na swoim blogu.Tagi: Brian Wood (56) Carlos D`Anda (33) Dark Horse Comics (742) Ryan Kelly (10) Star Wars (2013) (66)

Komentarze (6)

Dziękuję, koledzy, za wyjaśnienie!

Independent Bounty Hunter - wprowadzasz w błąd. Arc to nie jest skrót i oznacza historię w danej serii regularnej. Np. pierwszym arciem serii Star Wars było #1-6: In the Shadow of Yavin. Drugim arciem będzie coś zawierające być może #7-9 itd. Jednak trzeba pamiętać, że arci występują tylko w seriach ongoing (serie regularne ukazujące się raz na miesiąc/2 tygodnie). W innych, np. Dawn of the Jedi, są miniserie, które są odpowiednikami arców w seriach nieregularnych. :)

@kuba_starwarsy - skrót arc oznacza trylogię, tak jak jest przykładowo w TCW - 3 odcinki które są ze sobą powiązane fabularnie typu. np. Trylogia o Mortis albo Cytadeli.

Tutaj więc jeśli chodzi o komiksy #7-9 też tak będzie. Ciekawe jak będą rysować Vadera po zmianie z Carlosa D'Andy na Ryana Kelly'ego.

Szajs

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.