Książki

"Odpływ" w księgarniach

Amber

Od kilku dni można zakupić najnowszą książkę Paula S. Kempa "Odpływ". Powieść kontynuuje wątki rozpoczęte w "Rozdrożach Czasu" i opowiada nam o przygodach znanego z gry "Jedi Academy" Jadena Korra. Książka przetłumaczona została przez Błażeja Niedzińskiego i Aleksandrę Jagiełowicz. Cena okładkowa powieści wynosi 37,80 zł a jej objętość to 336 stron.Każdy może uciec przed niebezpieczeństwem.
Przed prawdą nie ucieknie nikt.


Walka z okrętem pełnym sithańskich wojowników, który pojawia się w przestrzeni Galaktycznego Sojuszu, przypadkowo ujawnia śmiertelne zagrożenie: ukrytą od dawna grupę klonów. Stworzone w tajemnicy jako zdradziecka broń, są zdolne do władania Mocą i nie zważają na różnice między Jasną a Ciemną Stroną. Teraz klony uciekły i wszystko wskazuje na to, że są dotknięte chorobą genetyczną i morderczym obłędem.
Rycerz Jedi Jaden Korr ściga klony. Ma nadzieję je uzdrowić, ale jednocześnie jest gotowy je zniszczyć. Nie wie jednak, że tropią go agenci Sithów, zdecydowani nie tylko odzyskać klony dla swojego Mistrza, ale i pojmać Jadena dla własnych mrocznych celów. W walce na śmierć i życie Jaden zmierzy się z szokującą rzeczywistością, która wstrząśnie nim do głębi i postawi przed pytaniem, co czyni go człowiekiem… i Jedi.
Tagi: Aleksandra Jagiełowicz (40) Amber (525) Błażej Niedziński (44) Paul S. Kemp (48)

Komentarze (9)

Dawno nie czytałem tak zabawnego streszczenia fabuły. Klony dotknięte chorobą genetyczną i morderczym obłędem zasługuje na nagrodę literacką.

Updejt - będzie czytanie dzisiaj, oj będzie:D Słyszałam pochlebne opinie o Plagiusie, a nie podobało mi się specjalnie, natomiast np. Mroczne gry mi się podobały, a mówiono, że takie sobie, więc do Odpływu jestem pozytywnie nastawiona:D

Drogo jak na 336 stron :( Kupie w jakiejś promocji.

Mam "Rozdroża..." i dlatego kupię "Odpływ", co by o nim nie mówili

Czekam aż będzie u mnie i idę kupić:)

"Rozdroża czasu" bardzo mi się podobały - przede wszystkim wątek Jadena. Ale z tego co mówią na mieście, to raczej kiepska kontynuacja.

ja sobie daruje tym razem

Nie jest to jakieś arcydzieło. Raczej nieco dłuższe opowiadanie kończące wątki z "Rozdroży".

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.