Przebudzenie Mocy

Epizod VII będze kręcony w Wielkiej Brytanii

StarWars.com

Według dzisiejszej zapowiedzi zamieszczonej na oficjalnej, produkcja Epizodu VII, po latach rozłąki, powróci do Wielkiej Brytanii:
Lucasfilm zawiadamia dziś iż produkcja filmu Star Wars: Epizod VII będzie miała miejsce w Wielkiej Brytanii. Wszystkie sześć poprzednich aktorskich filmów Star Wars miało część produkcji w UK, w takich słynnych studiach jak Elstree, Shepperton, Leavesden, Ealing czy Pinewood Studios.

Następnie przytoczono cytat Kathleen Kennedy, obecnej szefowej Lucasfilm, producentki filmu: „Poświęciliśmy dużo czasu i uwagi na ponowne przejrzenie początków Star Wars, jako inspiracji do prac nad naszym nowym filmem, i jestem podekscytowana, że wracamy z produkcją do Wielkiej Brytanii, dzięki czemu skorzystamy z tamtejszego niesamowitego talentu. Mówiąc z osobistej perspektywy, długoletniego związku z UK, gdzie pracowałam nad takimi filmami jak „Poszukiwacze Zaginionej Arki”, „Imperium Słońca” czy niedawno „Czas wojny”, ten powrót będzie ekscytujący.”

Przypomnijmy, że tradycję pracy nad Gwiezdnymi Wojnami w Wielkiej Brytanii zerwano po 1999 roku, gdy przy Epizodach II i III większą część prac zdjęciowych zorganizowano w Australii, w celu zmniejszenia kosztów produkcji. W wyniku tej zmiany wielu aktorów z UK nie mogło dotrzeć na plan, i tak w uniwersum Star Wars pojawiły się takie postacie jak Stass Allie czy Agen Kolar.

Na koniec prasowego komunikatu powtórzono, że film, ze scenariuszem Michaela Arndta i w reżyseri J. J. Abramsa, nadal jest zaplanowany na premierę w 2015 roku, choć jak wiemy należy spodziewać się opóźnień.

Temat na forumTagi: Epizod VII: Przebudzenie Mocy (867) Kathleen Kennedy (380)

Komentarze (8)

O mój Boże, informacja! I to prawdziwa!
Niech mnie ktoś uszczypnie.
Aż się boje czy nie dostanę zawału jak podadzą obsadę. Może będą podawali po jednej literce, żeby ludzie mogli się dłużej naczekać i na cieszyć się tą informacją xd

Wreszcie coś kojącego duszę.

Wiwat tłumu!

To naprawdę breaking news O_O'.

Tak, bardzo ciekawe yhy... Ale co z obsadą?!

No niemożliwe jakaś nowa informacja o epizodzie siódmym. A myślałem, że będziemy musieli poczekać jeszcze trochę czasu.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przebudzenie Mocy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.