Star Wars TV

Premiera "LEGO The Yoda Chronicles: The Phantom Clone"

StarWars.com

Nasi zagraniczni koledzy 29 maja mieli okazję obejrzeć pierwszą część z nowej serii minifilmów "LEGO Star Wars: The Yoda Chronicles", zatytułowaną "The Phantom Clone". W tym roku ukażą się jeszcze dwie części cyklu, choć na razie nie znamy ich tytułów ani dokładnych dat premier. Wiadomo jednak, że wraz z filmami do sprzedaży trafią też klocki LEGO nawiązujące do serii.

Choć na razie brak informacji, to możemy się spodziewać, że, podobnie jak w przypadku "Padawańskiego widma" i "Upadku Imperium", "The Phantom Clone" zostanie wyświetlony na antenie polskiego Cartoon Network, a potem trafi na sklepowe półki w postaci płyt DVD. Na razie pozostaje nam zwiastun:Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Cartoon Network (166) LEGO (464) LEGO Star Wars (249) LEGO Star Wars: The Empire Strikes Out (13) LEGO Star Wars: The Padawan Menace (16) LEGO Star Wars: The Yoda Chronicles (49)

Komentarze (4)

Niezły może być ten odcinek.

Bardzo fajny odcinek. Dobrze że jest jakaś fabuła, która będzie w dodatku ciągnięta w przyszłości. Wykonanie fajne, humor super, czekam na DVD.

Wygląda nieźle, nie mogę się doczekać aż to obejrzę. :)

Moim zdaniem całkiem niezły, na pewno lepszy od "Empire Strikes Out".

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.