Wojny Klonów

Plotki o "The Clone Wars" #36

Różne

Nadal brakuje konkretów dotyczących nadchodzących materiałów bonusowych z "The Clone Wars", acz w sieci udało się zebrać całą garść drobnych plotek. Chyba najważniejszą informację ujawnił ostatnio Kevin Kiner w wywiadzie dla podcastu Full of Sith. Stwierdził on, że ekipa pracuje nad dziesięcioma odcinkami ("shows"), które wejdą w skład materiałów bonusowych. Dodatkowo, trwają negocjacje nad dodaniem do nich ścieżki dźwiękowej z serialu - wielu zaczyna więc teoretyzować, że nowe odcinki zostaną wydane od razu na płytach lub w dystrybucji cyfrowej. Z całą pewnością byłby to miły dodatek, bowiem jedyna płyta z utworami Kinera to muzyka z filmu pełnometrażowego. Części z jego utworów możecie posłuchać na stronie kompozytora.

Nie wiadomo jednak jak można interpretować wypowiedź Kinera - czy będzie to dziesięć odcinków plus akt o Clovisie (trzy epizody, które pierwotnie miały się znaleźć w sezonie piątym), czy też dziesięć odcinków łącznie z nim. Sama zawartość materiałów bonusowych też zaczyna powoli się wyłaniać: Brent Friedman potwierdził, że akt o Yodzie/Sifo-Dyasie ma cztery odcinki. Scenarzysta nie wie czy akt o łowcach nagród (napisany przez Matta Michnovetza, twórcę historii o Umbarze) zostanie ukończony. Jedno jest pewne: mały się tam pojawić zarówno stare twarze, jak i nowi łowcy. Sam Michnovetz wyjawił, że zostałyby ukazane tam ostateczne losy niektórych postaci. Jeśli już o to chodzi, to istnieje szansa, że część nieskończonych wątków z "The Clone Wars" podejmie "Rebels".I na koniec praca koncepcyjna, którą Dave Filoni podzielił się z okazji swoich niedawnych urodzin, a która powstała podczas jednego z zebrań z udziałem Lucasa. Stanowi prawdopodobnie drobną wskazówkę na temat tego, czego możemy się spodziewać w historii o Yodzie.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Brent Friedman (14) Dave Filoni (475) Kevin Kiner (29) Matt Michnovetz (7) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (577) The Clone Wars (1330)

Komentarze (7)

Od dawna chciałam, żeby wypuścili muzykę z serialu. Nie sądziłam jednak, że do tego dojdzie. Oby faktycznie tak zrobili.
Czekam na konkrety :]

Czekam na oficjalne potwierdzenie o 'Clone Wars'. Skoro już tyle informacji jest, to mam nadzieję, że to jednak będzie kontynuowane. A ten rysunek z Yodą... tajemniczy.

Niech zgadnę? Jego stary mistrz?

Dobrze, że tego wszystkiego nie wywalą na śmietnik tylko skończą i dadzą nam jako pocieszenie zamknięcia serialu. Uff!

Tak jak pisałem już w odpowiednim wątku: gdyby nie fakt, że obrazek powstał podczas rozmowy z Lucasem, to bym się jarał, że Yoda za młodu studiował na Voss - to by pasowało idealnie i byłoby fantastycznym nawiązaniem do SWTOR :) No i na obrazku faktycznie jest mistyk Voss, nie ma co do tego wątpliwości.

Ten koncept to pewnie z aktu o Yodzie. A co do aktów, które mają zostać dokończone w Rebels : ''WHY?!''

Czekam na teorie dotyczące tego dziwacznego rysunku.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.