Przebudzenie Mocy

Nowe plotki

Medialna cisza w sprawie nowych filmów trwa, ale plotki żyją swoim życiem. Zaczniemy od dwóch dość istotnych. Pierwsza dotyczy Carrie Fisher. Na Celebration Europe II nie była zbyt rozmowna jeśli chodzi o nowe filmy, ale na jednym z amerykańskich konwentów przypadkiem się wygadała. Nie powiedziała nic szczególnego, ale wspomniała, że rozmawiała już z J.J. Abramsem. Prawdę mówiąc mało kto zwrócił na to szczególną uwagę, gdyby nie fakt, że na następnym konwencie Carrie wspomniała o tym, że nie chce mówić nic o nowych filmach, bo po tym jak ostatnio coś palnęła to się jej dostało.

Druga plotka dotyczy daty rozpoczęcia zdjęć. Miałby to być 21 stycznia 2014, czyli wtorek. Dlaczego wtorek? Bo w poniedziałek (20 stycznia) to amerykańskie święto Martina Luthra Kinga, które wypada co roku w trzeci poniedziałek stycznia. Data jak data, ale brzmi całkiem rozsądnie patrząc na zapewnienia, że zdjęcia ruszą na początku roku. Niemniej jednak brak potwierdzeń.

Oprócz tej daty, coraz częściej media spekulują, że EpVII faktycznie pojawi się koło gwiazdki 2015. Ponownie, na razie potwierdzeń brak.

Obecni na Celebration Europe II z pewnością pamiętają, że Kathleen Kennedy zapowiedziała, iż John Williams napisze muzykę do całej nowej trylogii. Oficjalna pisała tylko o EpVII, stąd część osób w sieci nie wierzyła słowom szefowej Lucasfilmu. Jednak w najnowszym wydaniu Star Wars Insidera znalazło się potwierdzenie, że Williams podpisał kontrakt na trzy kolejne filmy.

Za to najciekawsze ploty pochodzą z serwisu Latino Review. Po pierwsze wskazano dwójkę nowych aktorów, którzy biorą udział w castingu. Są to Rachel Hurd-Wood oraz Alex Pettyfer.
Rachel Hurd-Wood


Alex Pettyfer


Benedict Cumberbatch
Rachel miałaby zagrać córkę księżniczki Lei. Aktorka w swoim dorobku ma rolę w takich filmach jak „Piotruś Pan” (2003), „Demon – historia prawdziwa” (2005), „Pachnidło: historia mordercy” (2006), „Dorian Gray” (2009) czy „Solomon Kane” (2009). Nie wiadomo, kogo dokładnie miałby grać Alex, ale w grę mógłby wchodzić syn Luke’a Skywalkera. Aktor grał w „Alex Rider: Misja Stormbreaker” (2006), „Jestem numer cztery” (2011) czy „Magic Mike” (2012). Dodatkowo Latino Review podało, że na dniach (lub nawet na godzinach) czeka nas poważny oficjalny news o aktorach. Pisali o tym w środę 28 sierpnia, ale na razie nic się nie wydarzyło. Zresztą jeśli przejrzymy historię newsów to okaże się, że Latino Review trafia do naszych plotek o nowych filmach dość często. To oni jako pierwsi sugerowali udział Jonathan Rhysa Meyersa, Zaca Efrona, Ryana Goslinga, Leonardo DiCaprio, a ostatnio Iana McDiardmida i Ewana McGregora, jak również daty zdjęć – czyli 21 stycznia 2014. Dziś już wiemy, że przynajmniej kilka z tych strzałów było całkowicie błędnych, ale niestety poza tym źródłem niewiele póki co mamy.

Z kolei inne źródła sugerują, że Benedict Cumberbatch, czyli szwarccharakter ostatniego „Star Treka”, no i oczywiście serialowy Sherlock Holmes, został obsadzony w jakiejś roli w EpVII. Na razie nie wiadomo jakiej. Podobno informacja ma niebawem zostać potwierdzona, zobaczymy.

Za to inne plotki sugerują, że Drew Struzan może nie robić plakatów do nowych filmów. Prawdę mówiąc nigdy oficjalnie też tego nie potwierdzono.

Z EpVII wiąże się też kwestia biznesowa. O ile Brytyjczycy są ewidentnie zadowoleni, że filmy będą kręcone w Anglii, to ma wpływ na ich ekonomię, o tyle nie podoba się to władzom Kalifornii. Wielka Brytania przygotowuje specjalne ulgi dla filmowców, gdy budżet filmu przekroczy 31 milionów USD (20 milionów GBP). Natomiast władze Los Angeles próbują nawoływać do patriotycznych odczuć producentów.Tagi: Carrie Fisher (358) Drew Struzan (27) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (866) J. J. Abrams (519) John Williams (403) Kathleen Kennedy (380) Star Wars Insider (184)

Komentarze (27)

Tresholde --> poszło PW.

Ten duet zaszedł daleko w castingach? Nie zapominajmy, że Hayden też ;)

widzę że komuś nie podobało się to co napisałem.
mogę wiedzieć kto tu jest cenzorem i co nie pasiło w tym co napisałem?
czy może tylko jakaś elitarna kasta może komentować niusy na bastionie?

Cumberbatch pasowałby mi na jakiegoś oficera imperialnego, ale na pewno nie na Sitha

Na główny szwarccharakter tylko John Noble :D A ta Rachel... nie obraziłbym się, gdyby wystąpiła, co prawda nie mam pojęcia o jej dotychczasowych rolach, ale przydała by się w końcu bardziej twarzowa aktorka. Co do Benedykta, to zwykłe ploty, Hobbit, Star Trek, w ilu jeszcze filmach może grać tego złego? Może i aktor dobry, ale do SW jakoś mi nie pasuje. Do czasu oficjalnych zapowiedzi przewinie się nam jeszcze ze 100 nazwisk a sprawdzą się pewnie ze trzy.

Będąc szczerym nie znam żadnego z powyższych aktorów. Jeśli są dobrzy w tym co robią to czemu nie? Wszystko wyjdzie w praniu.

A co do Deppa, to dajcie spokój. Ostatnimi czasy strasznie obniżył loty, a do tego ten aktor nie widzi mi się w SW.

Benka chcę, co do reszty nie jestem zbytnio przekonany.

Depp i SW ? Ludzie ogarnijcie sie !

Cucumberbath byłby słabym wyborem. Był ok w star treku, ale ok to za mało na epizod 7. Christoph Waltz czy Javier Bardem byliby genialnymi czarnymi bohaterami.

Rachel moim zdaniem pasuje na Jainę, Alex? Na Bena chyba trochę za stary jest, ale może będzie jakimś sidekickiem, który zgodnie z gwiezdnowojenną logiką musiałby wyjść za Jainę. Benedict? Jakoś on mi tutaj nie pasuje, jest jakiś taki... twarzowy. No i jakby miał zagrać Sitha to troszkę byłoby nie halo, bo grałby tego złego zarówno w ST jak i SW.
Poza tym fajnie byłoby dać kogoś bardziej znanego, mnie osobiście marzy się Depp w roli zakręconego Jedi. To byłoby coś :D

Zobaczycie, ze Benek zagra Lorda Sith! :D ^^

Tu jest kogo Benek :D mógłby zagrać:

http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=86370

A może nie fałszywa, za dużo się dzieje.

Dalej to tylko plotki, poza tym z tych aktorów nie byłbym zadowolony.

Jestem za żeby Pettyfera dać jako Bena, tej Hurd-Wood nie znam, a co do Cumberbatha to nie chce widzieć jego mordy w SW.

Wreszcie jacyś poważniejsi aktorzy.

Petycję o Jedi Deppa czas zacząć!

Benedict Cumberbatch to fałszywa plotka, ludzie z branży tak piszą na Twitterze.

Burzol o przepraszam w ROTEJ ta z 6cioma cyckami była całkiem OK !

Pettyfer mógłby być Benem. Wood - ja raczej stawiam na Jainę.

Fisher męczy mnie jak... a ci "nowi" proponowani - nie mają jaj. Poza tym plotki...

Miło by było zobaczyć Sherlocka w SW ;)
Z kolei ta Rachel faktycznie wygląda jak córka Hana i Lei

Zgadzam się z pierwszym komentarzem. Pettyferowi zgolić brodę i tylko obsadzić w roli Bena Skywalkera :)
Hurd-Wood przypomina mi Mare Jade. A do tego Sherlocka nie jestem pewna.. nie podoba mi się on, jakiś sztywny koleś :P

Rachel Hurd-Wood wygląda uroczo, może wreszcie jakaś ładna aktorka w SW? ;>

Cumberbatch - oo tak!! W ST miszczoski! W SW również może zagrać głównego badassa! :D

O w mordę. Sherlock!

Pettyfer... niech trochę go odmłodzą, ewentualnie umieszczą Ep. VII jakieś 50 ABY i Ben Skywalker jak się patrzy. Rachel => Vestara?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przebudzenie Mocy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.