Komiksy

Ewoki, Dzika przestrzeń i Brian Wood

Diamond Comic Distributors

Dzisiaj do sprzedaży trafił już dziesiąty zeszyt popularnego za oceanem runu Briana Wooda przy serii pt. Star Wars. Komiks przedstawia nam losy głównych bohaterów Nowej Nadziei na chwilę po wydarzeniach ukazanych w filmie. Dodatkowo na półki sklepów komiksowych trafił nowy omnibus i pierwszy komiks o Ewokach.

Star Wars #10

Luke Skywalker i Wedge Antilles dostali się na gwiezdny niszczyciel. Ale teraz szuka ich dziewięć tysięcy szturmowców, a Darth Vader wyczuł ich obecność. Wykonanie misji i ucieczka nie tracąc przy okazji życia może się okazać niewykonalna!
Tymczasem flota Rebelii przygotowuje się na atak Imperium.
Scenariusz Brian Wood, rysunki Carlos D'Anda, kolory Gabe Eltaeb, okładka Hugh Fleming. Cena $2,99, 32 strony.

Temat na forum.

Omnibus: Wild Space Volume 2 TPB

Oto drugi omnibus zawierający rzadkie komiksy Star Wars! Zapoznaj się z przygodami Jabby the Hutta, Hana Solo i Landa Calrissiana i spójrz na Gwiezdne Wojny z innej perspektywy wraz z Markiem Evanierem i Sergio Aragonésem! Dodatkowo, znajdziecie tutaj nieprawdziwe opowieści od artysty koncepcyjnego Epizodu III i świetną zabawę z Anakinem Skywalkerem na śmigaczu!
Scenariusz różni, rysunki różni. Cena $24,99, 488 stron, rozmiar 6" x 9".

Temat na forum.

Ewoks: Shadows of Endor TPB

Dotychczas, Ewoki były zdolne ignorować przybycie imperialnych sił na Endor. Ale gdy odkryli, że ich rywale, Dulokowie, zostali zniewoleni, a legendarna bestia poskromiona, Ewoki zdały sobie sprawę, iż muszą się szykować na wojnę - jak tylko uporają się z jedną wielką bestią!
Scenariusz Zack Giallongo, rysunki Zack Giallongo, kolory Braden Lamb, okładka Zack Giallongo. Cena $7,99, 80 stron, rozmiar 5 1/4" x 7 1/2".

Temat na forum.Tagi: Brian Wood (56) Carlos D`Anda (33) Ewoks: Shadows of Endor (3) Gabe Eltaeb (19) Hugh Fleming (6) Omnibus (80) Star Wars (2013) (66) Zack Giallongo (5)

Komentarze (3)

Yub! Nub!

Wild Space #2 to niewypał, bo większość komiksów z tego omnibusa było wydane w ciągu ostatnich 10 lat. WS1 rządził aż miło, ale to? Di$ney nabija kasę :D.

O Star Wars to już szkoda gadać, przyznam się że przestałem to czytać, a zbieram dla samego zbierania (za co mnie żona gania).

Ewoks? Czyżby kolejny kwartalnik po CWA i TCW dla młodszych czytelników? Przyznam że ostatni kwartalnik TCW to była artystyczna porażka rysownika, a poza tym wszystkie te kwartalniki począwszy od CWA były bardzo sympatyczne, dlatego liczę, że Ewoks udźwignie ciężar gatunku.

jak patrzę na tą 3 okładkę to tak sobie myślę, że nie chciałbym spotkać na Endorze samotnego Ewoka-łowcy... chyba trochę ściemnili w tym EVI XDXD

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.