Kolekcjonerstwo

Kolejne produkty powiązane ze Star Tours

Niedawno pisaliśmy o przypinkach Disneya, ale to dopiero początek. Wielkie otwarcie Star Tours II już na początku maja. Wszystko musi być gotowe na 4 maja, a co za tym idzie, sklepy w Disneylandzie muszą być pełne specjalnych, ekskluzywnych produktów z logiem Star Tours.

Oto kilka z nich. Cen niestety nie podano.

Pierwszy z nich to koszulka z logiem Star Tours II.Choć już tu warto zauważyć, że II wypadła z logo. Oficjalna nazwa to Star Tours: An Adventure Conitinues, ale ten dodatek się pomija.

Kolejny produkt to długopis.

Choć samo opakowanie chyba również nadaje się do kolekcjonowania.

Kolejny z zaprezentowanych produktów ma pomóc młodym padawanom w konstrukcji ich mieczy. To Build your Own Lightsaber.Z bardziej klasycznych Disneyowych produktów znajedziemy między innymi figurkę Snitcha w roli hologramowego Yody za 14,95 USD.Przypinki (niestety bez cen):

Część z nich już prezentowaliśmy tutaj.

Inne rzeczy to złote i srebrne przepustki:

Okolicznościowe kubeczki:Kolekcja Starspeederów 1000 za 22,95 USDLub pojedynczy model za 4,95 USD.Okolicznościowe piłeczki baseballowe, dostępne w dwóch wersjach, oczywiście za 7,95 USD.Wyjątkowa figurka Gentle Giants, dedykowana dla Star Tours w cenie 15,95 USD.Seria figurek Travel Agency (39,95 USD)Seria figurek: Ambush at Star Tours (również 39,95 USD).Jak widać, Star Tours II jeszcze nie wystartował, ale interes już się kręci doskonale.Tagi: Disneyland (79) Gadżet (310) Gentle Giant (158) koszulki (82) Star Tours (38)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.