Fandom

Atrakcje na StarForce

starforce.euZgodnie z zapowiedziami, tegoroczny StarForce odbędzie się już za dwa tygodnie. Przy tej okazji zamieszczamy obwieszczenia od organizatorów, na temat atrakcji, które będzie można na StarForce zobaczyć.

Mistrzostwa Polski w X-Wing Miniatures

Na StarForce 2013 odbędzie się turniej gry Star Wars X-wing Miniatures Game, który ma rangę mistrzostw Polski. Rozgrywki odbywają się pod patronatem wydawnictwa Galakta, a obsługą turnieju zajmą się pracownicy Centrum Gier Feniks. Pula nagród wynosi ponad 2000zł, więc jest o co toczyć kosmiczne bitwy. Wszystkich nieustraszonych pilotów zapraszamy do zmagań!

Figura Yody wyrzeźbiona w lodzie

Mamy przyjemność poinformować, że na tegorocznym StarForce zostanie wyrzeźbiona figura słynnego mistrza Yody. Materiałem dla artystów będzie lód. Tak więc tegoroczny zlot miłośników Gwiezdnych Wojen w Toruniu to jedyna okazja by to dzieło sztuki obejrzeć oraz być świadkiem jego powstawania. Proces powstawania rzeźby będzie można śledzić na placu przed Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki Czasu" 30 listopada 2013 w godzinach od 12.00 do 14.00. Za pracę odpowiada uznana firma Ice Team z Poznania.

Blok dziecięcy

Jedną z odbywających się podczas imprezy atrakcji będzie akademia Jedi prowadzona przez Grupę Force Squadron. Młodzi padawani będą mogli przywdziać należne im szaty, nauczyć się kodeksu jedi oraz walki mieczem świetlnym i innych technik władania mocą, a na koniec zmierzyć się z jednym z gwiezdno-wojennych czarnych charakterów.
Dla miłośników tworzenia okrętów i postaci z klocków przygotujemy specjalny kącik LEGO, gdzie klocki do zabawy będą dostępne przez cały czas trwania imprezy. Atrakcję obsługuje toruński sklep patronacki LEGO.
Więcej szczegółów w tym miejscu.


I jeszcze ważna informacja dla ambitnych rysowników: Ponieważ zauważyliśmy dzisiaj zwiększoną aktywność na naszej skrzynce e-mailowej związaną z nadsyłaniem dużej ilości prac na nasz konkurs rysunkowy, postanowiliśmy dać szansę lubiącym pracować na ostatnią chwilę i przedłużamy termin nadsyłania prac do poniedziałku 18 listopada 2013 włącznie. Szczegóły konkursu w tym miejscu.

Przypominamy, że piąta edycja StarForce odbędzie się 30 listopada 2013 w Toruniu, w Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki Czasu" przy ul. Wały gen. Sikorskiego 13.

Temat na forumTagi: StarForce (76)

Komentarze (3)

Szkoda, że w tym roku najprawdopodobniej nie pojadę na StarForce :(. Niech Moc będzie z Wami.

A kiedy będą jakieś atrakcje?

W Toruniu Yoda z lodu, w Warszawie już bombki na starym mieście...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.