Komiksy

Powraca Dawn of the Jedi

Diamond Comic Distributors

Dzisiaj po wielu miesiącach przerwy na półki sklepów komiksowych zawitał nowy zeszyt Dawn of the Jedi. Jest to seria tworzona przez Johna Ostrandera i Jan Duursemę, którzy są znani wśród fanów Star Wars z takich komiksów jak Republic, czy Legacy. Dawn of the Jedi #11 otwiera nową historię pt. Force War. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi szczegółami.

Dawn of the Jedi #11: Force War #1 (5)

Nieustraszeni Rakatanie przeprowadzili inwazję na system Tython i wojna przeniosła się na każdą planetę. Z mieczami Mocy w dłoniach, Je’daii połączyli siły z niedawnymi wrogami: Daegenem Lokiem, szalonym Je’daii i Ogarem Mocy, Xeshem - potworem, którego znają i dziką kartą, której jeszcze nie poznali!
Scenariusz John Ostrander, rysunki Jan Duursema, tusz Dan Parsons, kolory Wes Dzioba, okładka David Michael Beck. Cena $3,50, 32 strony.

Temat na forum.

Legacy Vol. 2 #1 for $1

Przeczytajcie pierwszy rozdział sagi o Ani Solo - praprawnuczce Hana i Leii - za tylko $1! Ania jest prostą dziewczyną, próbującą znaleźć sobie drogę w galaktyce, i która stała się właścicielką miecza świetlnego oraz imperialnego droida komunikacyjnego. Niedługo odkryje, że została obrana na cel!
Scenariusz Corinna Bechko, Gabriel Hardman, rysunki Gabriel Hardman, kolory Rachelle Rosenberg, okładka Dave Wilkins. Premiera: 20. listopada 2013. Cena $1,00, 32 strony.

Temat na forum.

Legacy Vol. 2 Book 1: Prisoner of the Floating World TPB

Ania Solo po prostu stara się znaleźć swoje miejsce w galaktyce... i jest w trakcie małej przygody! Ale gdy napotyka popsutego droida komunikacyjnego i zgubiony miecz świetlny, mała przygoda zamienia się w duże kłopoty... dla Ani i jej przyjaciół!
Wydanie zawiera Legacy Vol. 2 #1-5: Prisoner of the Floating World
Scenariusz Corinna Bechko, Gabriel Hardman, rysunki Gabriel Hardman, kolory Rachelle Rosenberg, okładka Dave Wilkins. Cena $19,99, 144 strony.

Temat na forum.

Darth Vader and the Ninth Assassin HC

Dziewiąty zabójca - o wiele niebezpieczniejszy od poprzednich ośmiu - został wynajęty do zabicia Dartha Vadera. Gdzie indziej inne zagrożenie dla Imperium dało o sobie znać. Zabierze ono Vadera w poszukiwania starożytnego zła... Przez cały czas dziewiąty zabójca czai się, czekając na idealny moment na atak!
Wydanie zawiera Darth Vader and the Ninth Assassin #1-5.
Scenariusz Tim Siedell, rysunki Stephen Thompson, Iván Fernández, tusz Mark Irwin, Denis Freitas, Drew Geraci, kolory Michael Atiyeh, okładka Ariel Olivetti. Cena $24,99, 128 stron.

Temat na forum.Tagi: Corinna Bechko (34) Dark Horse Comics (790) Darth Vader i dziewiąty zamachowiec (Darth Vader and the Ninth Assassin) (17) Dawn of the Jedi (59) Dziedzictwo (Legacy) (238) Gabriel Hardman (34) Jan Duursema (147) John Ostrander (182) Stephen Thompson (11) Tim Siedell (20)

Komentarze (6)

Zieeew.

Wiadomo już, na kiedy przełożono premierę Invasion w Polsce?

DotJ -> :(

Ania Solo jakoś dziwacznie mi kontrastuje z angielskim tekstem, mimo że inaczej się czyta. Imiona powszechne w polsce zawsze fajnie brzmią podczas patetycznych scen. np. "Maryśka" w Van Helsingu, albo "Darth Bestia" w swotorze.

Podoba mi się "galaktyka, która stała się właścicielką miecza świetlnego" ;)

Kto pisał te streszczenia? Pochodzą od wydawcy? W każdym razie takich błędów fleksyjnych to dawno już nie widziałem... zgroza...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.