Wojny Klonów

Przyszłość "The Clone Wars" - UPDATE

Jedi NewsOd dłuższego czasu najnowszych plotek dotyczących "Gwiezdnych Wojen" (głównie Epizodu VII) dostarcza światu tajemniczy kontakt brytyjskiego serwisu Jedi News - osoba o nicku Jedi Master SQL. To właśnie on podał ostatnio całkiem sporo informacji o pierwszej części Trylogii Sequeli, a teraz ujawnił swoją opinię na temat czekających nas materiałów bonusowych z "The Clone Wars". Poniżej przedstawiamy jego wypowiedź, ale pamiętajmy, by do wszystkiego podchodzić z lekkim dystansem - jak zresztą do wszystkich plotek.

Rozumiem, że wyświetlonych zostanie 10 odcinków. Są to epizody bardzo samodzielne, niepołączone, nie ułożone w sekwencję. Najwyraźniej na BARDZO wysokim poziomie, a fani "The Clone Wars" nie będą zawiedzeni. Sam ich nie widziałem.

Pierwotnym planem była dystrybucja tych odcinków poprzez aplikację na iOS, o której wcześniej wspominałem. Ostatecznie jednak przyczyną porzucenia tego pomysłu było opóźnienie wydania nowego urządzenia Apple w październiku.

Istnieje wielki plan rozpoczęcia dystrybucji cyfrowej gwiezdno-wojennych materiałów w 2014 roku, ale on chyba również jest opóźniony (ale nie tak bardzo). Z tego, co zrozumiałem, to wszystko to było częścią aplikacji, ale trafi również do sieci. Filmy, odcinki seriali, książki, komiksy i zawartość sieciowa pod jednym dachem.

W rezultacie najnowsze informacje, które mam o TCW, to fakt, że serial zostanie użyty jako wprowadzenie do "Rebels" - 10 odcinków zostanie pokazanych wiosną, a najlepsze z nich zakończą sezon letni, dopóki "Rebels" nie wystartuje z GŁOŚNYMI fanfarami jesienią. Wszystko na Disney XD.Czy prawdziwa czy nie, w plotce tej można dostrzec kilka interesujących faktów. Liczba dziesięciu odcinków zgadza się z tym, co podano ostatnio, ale pamiętajmy, że Hidalgo - a więc osoba "pewniejsza" - powątpiewał w to. Opóźnienie Apple TV jest również faktem (więcej na przykład tutaj), a plotka, jakoby owo urządzenie miało być nowym domem dla "Gwiezdnych Wojen", towarzyszy nam od sierpnia - jej zdementowanie wydaje się więc sensowne. Natomiast wiosenna premiera serialu trochę przeczy słowom Filoniego, który podał, że nowe odcinku zobaczymy na początku przyszłego roku - czyli w domyśle w styczniu lub lutym. Jeśli jednak przyjąć założenie, że na Disney XD ukazywano by jeden odcinek tygodniowo, byłoby ich faktycznie dziesięć, a ostatni miałby ukazać się przed "Rebels", to wychodziłoby, że premiera rzeczywiście mogłaby odbyć się od marca do maja, zależy jak liczyć. Jesienny debiut "Rebels" potwierdzono już oficjalnie, ale wskazują na to też na to liczne wiadomości o książeczkach związanych z serialem, które wejdą na rynek w sierpniu. Pozostaje nam czekać na oficjalne wieści.

UPDATE - 02.12.2013.

Pablo Hidalgo znowu skomentował plotkę na swoim Twitterze: Kiedy już to ogłosimy, z radością pokażę jak ten gość się myli, punkt po punkcie. Zdaje się więc, że dla fanów TCW w chwili obecnej najważniejszym pytaniem jest owo "kiedy", bo oficjalnego oświadczenia - prócz kilku zdań Filoniego - od marca jeszcze nie było.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Apple (7) Dave Filoni (475) Disney XD (73) Pablo Hidalgo (310) Plotki (1142) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (577) The Clone Wars (1330)

Komentarze (8)

RodzyN->
Miejmy nadzieję, że akurat w tym punkcie SQL się nie myli :D. Ale słuszna uwaga.

MJSQL - "Najwyraźniej na BARDZO wysokim poziomie..."
P.Hidalgo - "Kiedy już to ogłosimy, z radością pokażę jak ten gość się myli, punkt po punkcie"
Mózg rozje*any :D

Jeżeli rewelacje MSQL się potwierdzą, to przyszły rok byłby dosyć ciekawy pod względem serialowym. No i jeżeli plotki o filmie telewizyjnym rozpoczynającym Rebels się potwierdzą to było by naprawdę fajnie. Taka animowana rozgrzewka przed właściwym show.

Dobra - mam nadzieję, że Hidalgo ma rację i w sprawie ilości odcinków, i premiery (wolałabym rzeczywiście na początku roku). Tylko naprawdę ciśnienie mi się podnosi od tego durnego czekania. Trailer jest, odcinki gotowe od października. Co oni tam robią? Czekają do świąt?

Już nie wiem czy warto czekać ;//

Wandalek ->
Dziękuję :)

Disney XD zwykle szybciej robi polską wersję niż CN, może też znajdą lepszych aktorów. I wolałabym raczej, by to Pablo miał rację :D. I gdyby miał, to wtedy rzeczywiście mogliby puścić wcześniej, bo więcej czasu zajęłoby samo wyświetlanie.

ShaakTi1138 -> Gratulacje.

Przechodząc do podanych w newsie plotek. Dla mnie premiera nowego sezonu powinna odbyć się jak najwcześniej a nie dopiero na wiosnę choć tok rozumowania sugeruje że jednak odcinki będą puszczane od marca do maja. Jestem ciekawy czy będzie polska wersja dubbingowa pokazana w Disney XD oraz jaka będzie różnica czasowa pomiędzy anglojęzyczną wersją a polskojęzyczną. W kantynie SWAT także mówili o 10 odcinkach których jednak Hidalgo tego nie potwierdził może więc będzie odrobinę więcej odcinków w materiałach bonusowych.

Ja do gościa mimo wszystko podchodzę z lekkim dystansem, ale fajnie, że o TCW też miał coś do powiedzenia. Mogliby przestać bawić się w ploty i w końcu coś ogłosić - czy styczeń, czy maj, premiera już niedługo :P - bo Epizod VII ok, jeszcze dwa lata, to jasne, że jest tego niewiele.

Heh, mój 400 news :D.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.