Komiksy

Koniec Dark Times

Dark Times #32

Przedwczoraj ukazał się 32. zeszyt serii Dark Times. Już od jakiegoś czasu krążyły plotki dotyczące końca tej serii i już wiemy, że były one uzasadnione. Środowy numer komiksu autorstwa Randy'ego Stradleya i Douglasa Wheatleya, który zwieńczył historię A Spark Remains okazał się ostatnim. Na stronie z listami od czytelników znalazła się notka od asystenta edytora, Freddyego Linsa:

Cóż, nie wiem jak Wam, czytelnikom, ale jest mi dzisiaj smutno z dwóch powodów. Po pierwsze, (...)SPOILER(...). A dodatkowo... to ostatni zeszyt Dark Times - przynajmniej na razie. Smutno! Mamy nadzieję, że podobała Wam się ta historia tak samo, jak my bawiliśmy się, ją tworząc.

Na koniec Freddye wspomniał, że mroczne czasy się nie skończyły i zachęcił do kupowania pozostałych gwiezdnowojennych tytułów.

Temat na forum.Tagi: Dark Horse Comics (790) Douglas Wheatley (45) Mroczne czasy (Dark Times) (143) Randy Stradley (99)

Komentarze (6)

To naprawdę bardzo smutny dzień. DT było tak naprawdę jedyną dobrą seria komiksowa SW. Może poza nowym Legacy które jest całkiem fajne. DotJ jest jednak żenujące a Star Wars zasługuje na całkowite zapomnienie...

NIEEEEEEEEEEE! Dlaczego? :(

Albo inaczej - bo odpowiedź to pewnie coś w stylu "słaba sprzedaż" czy coś takiego.
Ale dlaczego takie beznadziejne serie, jak Legajs-szajs mają po 50-parę numerów, podobnie z paroma innymi seriami, które są średnie lub średnio-dobre, a taka wybitna seria, jak Mroczne Czasy, doczekała się niewiele ponad 30?
O co to kurde chodzi??????

[*]

Uhumele leci... tak że wszystkich Vader nie wyrzyna :P

>>> Bolek.

Jennir zabija Vadera, poczym dokonuje operacji plastycznej i paru amputacji, zakłada zbroję i czeka na odpowiedni moment uśmiercenia Imperatora, ten zaś następuje w RotJ!!!

Co to za spoiler?

Nastały mroczne czasy... :(

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.