Łotr 1

Boba Fett głównym bohaterem spin-offa Kasdana?

Movies.Yahoo.com

W ostatnich miesiącach pomimo braku oficjalnych informacji, pojawiło się trochę plotek i spekulacji dotyczących gwiezdnowojennych spin-offów. Kolejna z nich zaprezentowana została na łamach serwisu Movies.Yahoo.com, gdzie na podstawie wywiadu AMC Movie Talk z reżyserem Jonem Schneppem potwierdzono po raz kolejny doniesienia, iż scenarzystą pierwszego z nadchodzących spin-offów będzie Lawrence Kasdan (o tym wspominaliśmy już tutaj i tutaj).

Najważniejszą informacją dla nas jest jednak ta o postaci, której historię film będzie opowiadał. Otóż, we wspomnianym wywiadzie Jon Schnepp wydaje się być stuprocentowo przekonany, iż głównym bohaterem spin-offa Kasdana będzie nie kto inny, jak Boba Fett - postać znana i lubiana przez wielu fanów, jednak nie odgrywająca zbyt wielkiej roli w głównych częściach sagi. Teraz twórcy zamierzają to zmienić i wygląda na to, że Fett dostanie w końcu swój własny kinowy film pełnometrażowy!


"Jednym z nich jest Boba Fett. Właśnie on. Jestem o tym przekonany. Nie ujawnię swojego źródła, ale to ten film napisze Lawrence Kasdan" - mówił w wywiadzie Jon Schnepp o wspomnianym spin-offie. Oczywiście aż do ujawnienia oficjalnych informacji należy traktować to wyłącznie jako plotkę. Nie można jednak zapominać, że Kasdan był jednym ze scenarzystów "Imperium kontratakuje", gdzie Fett pojawił się po raz pierwszy na wielkim ekranie, wydaje się więc idealnym kandydatem do opisania jego dalszych przygód.

Temat na forum.Tagi: Han Solo (spin-off) (327) Lawrence Kasdan (147)

Komentarze (13)

Adaptacja książki Darth Plaegius ehhhhh <rozmarzony> to byłoby cudeńko ;)

Jestem za, ale nie chce spin-offu o Yodzie.

Losy Boby znamy w zasadzie na równym poziomie jak losy Anakina, Luke`a i Kenobiego. Lada moment się okaże, że Kenobi podczas dobrowolnego wygnania na Tatooine odlatywał stamtąd, walczył z Vaderem (a może i Imperatorem) i w ogóle tworzył rebelię :/ Nie mogą wziąć do spin-offu jakiejś postaci o mniej opisanej w EU historii?? Tylu jest dobrych oficerów do opisania, tyle historii - ale nie, muszą spieprzyć historie książkowe do końca :/

Film o Yodzie never!! Nie tykać jego legendy ;). Boba, Han i ewentualnie Kenobi ;)

Zgadzam, się, nie mogli wybrać lepszej postaci. Wstyd się przyznać, ale film o Yodzie niespecjalnie mnie pociąga. Co do Hana, wolałbym serial aktorski o jego przygodach. Fajny mógłby też być film o Qui-Gonie, co Wy na to?

ciekawe czy będzie to bardziej w stylu Bodyguarda czy Wyatta Earpa? a może Żar ciała? :D :D

I widzisz Yuri - to ogór, to ogór napisał o BM. To ogór :D :D

To będzie takie gwiezdowojenne Brokeback Mountain znając Mandalorian... :D

byłoby super.. czekam na film o nim i o Yodzie :D

A co z Hanem :((

Kiepski pomysł. Uzasadniam na Forum :)

Heh. Powinnam się cieszyć, jako fan Fetta i Mandalorian. Ale jakoś średnio mnie obeszła ta nowina. Chyba za bardzo spodziewam się pomieszania wszystkich możliwych info, by tylko zrobić jeden film i zarobić kasę...

Pożyjemy, zobaczymy.

Ha! I bardzo dobrze, idealna postać do spin-offa.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Łotr 1"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.