Sprośne okruchy

Keira pokonana!

Keira została pokonana! Zrobiła to raz i więcej nie chce. I to wcale nie chodzi o występ w musicalach, gdzie jak twierdzi aktorka zagrała raz i wystarczy. Otóż Keira postanowiła sprawdzić swoje umiejętności w Internecie i założyła sobie konto na Twitterze. Oficjalne konto pewnie ma i ktoś jej prowadzi, ale tym razem chodziło o takie prywatne. Keira założyła je pod fałszywym nazwiskiem, ale nie wytrzymała! Po 12 godzinach skasowała konto i stwierdziła, że nie będzie tam wracać.

– Czułam się jak na szkolnym placu zabaw – przyznała. – To nawet może być fajne, ale wolę zachować swoją prywatność.Dlatego, jak przystało na osobę chroniącą swoją prywatność, udzieliła wywiadu magazynowi „Harper’s Bazar”, w którym mówi głównie o sobie, feminizmie, przygodzie z Twitterze i tym, że chciałaby kiedyś zostać reżyserką i mówić aktorom, co mają robić, a nie tylko słuchać.

Tymczasem, korzystając z okazji, jaką sprawili nam paparazzi, możemy zobaczyć co tam u George’a Lucasa. Otóż szczęśliwy mąż i ojciec, w tym roku nie szalał na sylwestra (jak kilka lat temu na imprezie u Abramowicza), tylko wraz z żoną i córeczką zrobili sobie noworoczne wakacje.

Nie ma jak to rodzinne święta i młoda rodzina.Tagi: George Lucas (943) Keira Knightley (228) Mellody Hobson (21) Plotki (1042) Twitter (57)

Komentarze (8)

KEEEEEEEEEEEIRAAAAAAAAA

Dżordż wygląda na bardzo profesjonalnego i odpowiedzialnego tatę ;) :)

Prawie jak Michnik!

Stary Dżordż z wózeczkiem <3

dla mnie Twitter to jakaś porażka.. za duży chaos tam panuje jak dla mnie ;)
Już wolę FB, bo wszystko jest uporządkowane :D

To pierwsze zdjęcie Lucasa wygląda jak nakładaniec...

"Młoda"

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Sprośne okruchy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.