Kolekcjonerstwo

Hełm Wedge'a Antillesa

28 stycznia do sprzedaży wejdzie najnowsza replika firmy eFX Collectibles, oficjalnego producenta replik ze świata Star Wars. Tym razem stworzyć postanowili hełm Wedge'a Antillesa. Jest to dokładnie odtworzona wersja hełmu, który Wedge miał na sobie w scenach z Imperium Kontratakuje. Oryginalny hełm został cyfrowo zeskanowany, a następnie odtworzony z dbałością o najmniejsze detale. Repliki wykonane zostaną w skali 1:1. Za przyjemność posiadania takiej repliki w domu zapłacić będzie trzeba 599$, na rynek trafi jednak tylko 750 sztuk. Więcej informacji znaleźć można na stronie producenta.Tagi: eFx Collectibles (21) Hełm (30) Replika (45)

Komentarze (10)

Super, zbieram już na ten kask, będę w nim na rowerze jeździł;)

Co więcej "samoróbki" dają możliwość zrobienia wersji hełmów, których na rynku nie uświadczymy :)

Dan Ordo > Cóż za wyrafinowana ironia. Prezesom produkującym takie gadżety i sprzedającym je po wyśrubowanych cenach na pewno by się zakręciła łezka w oku ze wzruszenia. Peter_D ma akurat rację, większość takich bajerów da się zrobić dużo taniej...ale fakt, trzeba czasu i pewnej dozy umiejętności.

@Peter_D: Wygoglowałem specjalnie co to jest Kita i znalazłem to: Korea International Trade Association. Zresztą nie, nie będziemy mieli "to samo".

Kupcie kita, a ja Wam złożę i pomaluję. Będziecie mieli to samo i zmieścicie się w 500 ale pln ;)

A wy jak zwykle o cenach - fajna kolekcja musi kosztowac - a taki helm w ilosci 750 sztuk !!!!! To prawie rarytas

Z powodu tego, że Wedge jest zaraz po Kyle`u, Luke`u, Corranie, Hanie i Chewbacca oraz Lando, będzie trzeba się zaopatrzyć w przyszłości :P.

Pfff! Marynarka Imperialna tyle nie płaci. Odpadam. Gdyby jeszcze w tym hełmie była głowa zacnego Rebelianta, to co innego :D

Jak zwykle ceny, ceny i jeszcze raz ceny!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.