Aplikacje mobilne

Powstaje Star Wars: Assault Team

cdaction.pl



Wszyscy czekamy na konkretne informacje związane z nowymi dużymi grami ze świata Gwiezdnych Wojen. Niestety ani Disney ani Electronic Arts nie rozpieszczają nas w tej kwestii.
Przedstawiciele Disney'a zapowiedzieli jednak coś innego, grę turową z elementami karcianki przeznaczoną na urządzenia mobilne. Sami twórcy tak opisują powstające Star Wars Assault Team:

To strategia turowa połączona z karcianką, w której gracze tworzą drużynę, zbierając wirtualne kartoniki z podobiznami najbardziej znanych bohaterów „Gwiezdnych Wojen” wspierających Rebelię.

W kilku krajach na świecie można już pobrać testową wersję gry, oficjalna premiera planowana jest jednak na szeroko pojmowaną wiosnę tego roku. Wtedy to gra będzie dostępna na urządzenia z systemami iOS, Android i Windows 8.



Tagi: Disney (367) Gra karciana (11)

Komentarze (7)

Czyli teraz SWAT zostanie zdelegalizowane, bo nowa gra przejmuje ich skrot?

Mario, rok 2014 nie będzie nudny, bo już będą kręcić nowy epizod i machina ruszy... tylko jakim kosztem.

Mario->
Yep, 2013 był złym rokiem.

Shaak Ti - takie rzeczy są fajne, ale nie w momencie, gdy stanowią 99% wydawanych produktów. Przed przejęciem przez Disneya SW stało w miejscu, ale teraz jest jeszcze gorzej. Od dłuższego czasu dostajemy same bzdety - angry brids, same gierki na komórki, książeczki dla dzieci i twory typu szekspirowskie Star Wars czy seriale Lego. To wszystko jest jak najbardziej ok, ale gdy istnieje obok, a nie gdy stanowi główny trzon ofensywy. Za kilka miesięcy wyjdzie Rebels i będziemy mieli powtórkę z TCW, czyli prawdziwy zalew książeczek, komiksów, gierek, które też będą miały jasno określonego odbiorcę. 2013 to jakieś apogeum "niedzianiasię", nie chcę kolejnego takiego roku ;)

Wiecie co... fajnie, ja tam lubię czasem poklikać sobie w proste gry (np. na wykładzie), ale od Disneya w tej chwili dostajemy tylko takie. Ot, pykawki, żadnej skomplikowanej fabuły, żadnego porządnego gameplaya.

To już przestaje być zabawne.

będę w nią grać !

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Aplikacje mobilne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.