Świat Filmu

Co nowego na wielkim ekranie?

Dziś na nasze ekrany wchodzą aż dwa filmy, które mają swoje gwiezdno-wojenne konkesje.

Pierwszy z nich to „RoboCop”. To nowa wersja kiedyś popularnego, trzyczęściowego cyklu. W 1990 wyszła druga część, którą wyreżyserował Irvin Kershner. W nowym filmie w jednej z głównych ról zobaczymy Samuela L. Jacksona.

Film jest nową wersją oryginału z 1987. Opowiada historię policjanta z Detoroit (w tej roli Joel Kinnaman), który zostaje śmiertelnie ranny podczas służby. Nie da się go uratować w normalny sposób, ale z pomocą przychodzi technologia. Dzięki innowacyjnej firmie OmniCorp dostaje drugą szansę, stając się człowiekiem-cyborgiem, który strzeże porządku w mieście. Staje się RoboCopem.

W obsadzie zobaczymy ponadto Michaela Keatona, Gary’ego Oldmana, Jaya Baruchela i Abbie Cornish. Reżyseruje Jose Padilha.
Drugi film to „Lego: Przygoda” (Lego: The Movie). Co prawda w Polsce film wyświetlany jest z dubbingiem, więc nie dane będzie nam usłyszeć Liama Neesona, który pojawił się w jednej z ról, ale prawdopodobnie nie jest to jedyne nawiązanie do sagi. wcześniej informowaliśmy, że w ostatecznym filmie prawdopodobnie znajdzie się nawiązanie do sagi, a konkretnie do klocków z serii „LEGO Star Wars”.

Jednym z producentów filmu jest Will Allegra, reżyserują zaś Chris Miller i Phil Lord.Tagi: Christopher Miller (76) Liam Neeson (203) Phil Lord (72) Samuel L. Jackson (274) Will Allegra (9)

Komentarze (8)

Dobry i sensowny remake Robocopa z ratingiem PG-13? W ogóle po co ruszać oryginał Verhoevena? Skok na kasę w kiepskim stylu i tyle. Ja tam nie mam zamiaru za coś takiego płacić.

Słyszałam, że akurat RoboCop jest dobrym i sensownym remake`iem - co mnie bardzo cieszy, bo się mocno doń przymierzam :]

Nie chcę po polsku LEGO : C

Gary Oldman twierdził że miał rozmowy na tema jego udziału w E7 ale kontraktu jeszcze nie ma... Ja jestem za, lubię go pasowałby na Kyla Katarna albo jakiegoś Sitha...

A ten RoboCop coraz bardziej mnie kusi i chyba się wybiorę do kina.

Remake Robocopa... po co to i na co

RoboCop dzisiaj wieczorem :D

Odnośnie Gary’ego Oldmana to chyba plotkuje się o nim odnośnie występu w SW7 ale nie jestem pewien teraz :P

Robocop nie interesuje mnie, ale Lego Movie tak, mam nadzieje, ze bedzie po angielsku w polsce tez.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.