Przebudzenie Mocy

Plotek z Epizodu 7 ciąg dalszy

Plotka dotycząca budowy pełnowymiarowego Sokoła Millenium pojawia się co jakiś czas od września ubiegłego roku. Niedawno portal DanOfGeek podał, że Sokół jest obecnie budowany w studiu Pinewood. Modelarze w studiu pracują jednak nie tylko nad Sokołem, ale również już nad innymi elementami - takimi jak rękojeści mieczy świetlnych. Niektórzy członkowie ekipy dostali ponoć kontrakty na 7 lat pracy, co by mogło się przekładać nie tylko na nową trylogię, ale i Indiana Jonesa 5 (na którego ponoć zarezerwowane są sale w studiu Pinewood).

Jeśli chodzi o plotki castigowe to wg portalu Ain't it cool news jakąś rolę w Epizodzie VII otrzymał Jack Reynor - młody irlandzki aktor, który będzie bohaterem nowej trylogii Transformers Michaela Baya. Inny irlandzki aktor, Daryl McCormack, opowiada, że dotarł do ostatniego etapu castingu do Epizodu 7 i dopiero w nim odpadł. Podczas castingu odgrywali ponoć rzeczywiste sceny z nowego filmu.

Kolejna castingowa plotka pochodzi z portalu DanOfGeek. Podczas castingów szukano osoby do ważnej roli kobiecej (co by się zgadzało z poprzednimi doniesieniami), a niektórym z kandydatek mówiono, że chodzi o postać księżniczki Lei. Biorąc pod uwagę, że wg wcześniejszych plotek do filmu miałaby powrócić Carrie Fisher to może chodzić o odegranie we wspomnieniach młodszej wersji księżniczki lub całkiem nowej postaci, która byłaby stylizowana na nią. Więcej pewnie dowiemy się dopiero za jakiś czas.Tagi: Epizod VII: Przebudzenie Mocy (866) Plotki (1149) Sokół Millennium (65)

Komentarze (6)

Mówią ze chodzi o Leie bo postac ma byc do niej podobna (wygląd, charakter, zachowanie). Pewnie chodzi o Jaine

Chris87 > A to oni coś mówią? Właśnie "oni" nie mówią nic, zaś nam serwowany jest milion plotek, których często nie da rady nawet odrzucić albo przyjąć. Preferuje ciszę w takiej sytuacji ;) Swoją drogą o ile dobrze pamiętam to w miarę niedługo mieli być ogłoszeni aktorzy.

Btw, podobno EU R.I.P. Nie mam na myśli plotek.
http://thegungancouncil.yuku.com/topic/35004/HASBRO-The-EU-is-dead?page=1#.UwSC0_l5Mdc

@nild, ale co maja mowic.. casting jeszcze trwa, wybieraja aktorow. Skoro nic nie jest potwierdzone to nie beda nic oglaszac... Scenariusza przeciez Ci nie zdradza... Wybiora aktorow, oglosza ich nazwiska. Zaczna sie zdjecia, wypuszcza krotka notke o rysie fabularnym i beda serwowac pojedyncze, zdjecia z planu... Tak to dziala od zawsze i tak bedzie i tym razem...

To, że powstaje model Sokoła jest raczej pewne...A z Fisher, hm. To ona nie rzuciła dawno dawno temu? Plotka plotkę goni...i muszę przyznać, że nudzi mnie już to.

Carrie Fisher według tabloidów znowu biega za narkotykami, także kto wie czy nie recast, hoho.

Sokół: No picture, no exists ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przebudzenie Mocy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.