Komiksy

Legacy Vol. 2 #12

Diamond Comic Distributors

Dzisiaj sprzedawcy zeszytów komiksowych w USA dostali nową gwiezdnowojenną pozycję - 12. numer serii Legacy Vol. 2 autorstwa Corinny Bechko i Gabriela Hardmana. Szczegóły dotyczące komiksy znajdują się poniżej.

Legacy Vol. 2 #12

Spotkanie ze starym znajomym doprowadza Anię do bycia uwięzionym w kajdankach! Teraz, gdy jest poszukiwanym kryminalistą, nawet jej przyjaciele, Sauk i rycerz imperialny Jao, są w jej nieufni. Pojmana przez łowcę nagród i ścigana przez jeszcze innego, Ania jest o jeden strzał z blastera od dożywocia… lub śmierci!
Scenariusz Corinna Bechko, Gabriel Hardman, rysunki Gabriel Hardman, kolory Jordan Boyd, okładka Agustin Alessio. Cena $2,99, 32 strony.

Temat na forum.Tagi: Agustin Alessio (23) Corinna Bechko (34) Dark Horse Comics (776) Dziedzictwo (Legacy) (231) Gabriel Hardman (34)

Komentarze (3)

Czekam na Marvele! :D

" Spotkanie ze starym znajomym doprowadza Anię do bycia uwięzionym w kajdankach! Teraz, gdy jest poszukiwanym kryminalistą, nawet jej przyjaciele, Sauk i rycerz imperialny Jao, są w jej nieufni. Pojmana przez łowcę nagród i ścigana przez jeszcze innego, Ania jest o jeden strzał z blastera od dożywocia… lub śmierci! "

Piękne tłumaczenie...

Z każdym komiksem mam wrażenie, że jesteśmy bliżej końca komiksowego świata jaki znamy. Chlip, chlip...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.