Bastion

Konkurs demotywujący


Witajcie! Bastion serdecznie pozdrawia swoich wiernych użytkowników i proponuje Wam nowy rodzaj konkursu - konkurs na demotywator. Pewnie wielu z Was pamięta cykl zapoczątkowany przez Urthonę Hego Damaska, a kontynuowany dzięki Nestorowi.

Dużo takich produkcji powstało, ale przecież może powstać jeszcze więcej, prawda? Stąd idea nowego konkursu, wymagająca od Was stworzenia oryginalnego demotywatora, z wykorzystaniem materiałów dotyczących Odległej Galaktyki. Oznacza to, że możecie wykorzystywać wszystkie kadry z filmów, seriali, gier, komiksów czy okładek książek SW. Oraz oczywiście Bastionu, jeśli ktoś ma ochotę i pomysł ;)

Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie (bardzo zachęcamy do przeczytania) a pytania i wątpliwości rozwieje temat na forum.
Czas na przesyłanie odpowiedzi macie do 31 marca 2014.


Dodatkową informacją jest ta, że sponsor konkursu - firma ATOM Comics - uzupełnił swoją anglojęzyczną ofertę o komiksy Star Wars po polsku, wydawane przez Egmont. Stąd w tej edycji możecie wygrać zeszyty w naszym rodzimym języku.


A jeśli przy nagrodach jesteśmy to komisja jurorska wybierze trzy najlepsze prace a ich twórcy zostaną nagrodzeni następującymi komiksami:
1. miejsce - Star Wars: Dziedzictwo Złamany
2. miejsce - Star Wars: Dziedzictwo Wojna
3. miejsce - Star Wars Komiks Extra W cieniu ojców Nr 1/12Ważne! Jeśli macie ochotę (i pomysły) możecie wysłać więcej niż jeden demotywator. Ale musicie zaznaczyć w mailu, który z nich ma być brany pod ocenę jurorów. Pozostałe, jeśli będą dobre, trafią do galerii wyróżnionych razem ze zwycięzcami.


Sponsorem nagród jest firma ATOM Comics.

ATOM Comics to internetowy sklep z amerykańskimi komiksami. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze tytuły z USA, którzy jako jedyni w Polsce przez cały rok wysyłamy do naszych klientów dzień po premierze za Oceanem! Nie brakuje u nas wydań zbiorczych jak i "zeszytówek" z Uniwersum Star Wars.

Zajmujemy się także sprowadzaniem archiwalnych komiksów, również ze świata Gwiezdnych Wojen. Zachęcamy do kontaktu i składania zapytań o poszczególne tytuły!
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia!Tagi: Demotywatory (21) Konkurs (395)

Komentarze (4)

Kiedy będą wyniki?

Świetny pomysł na konkurs! :)

Już sobie z pasków wielorowkowych zrobiłem "sznur", pora na szubienice i dawkę demotywacji.

Dobijcie mnie swoimi pracami ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Bastion"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.