Bastion

Wyniki urodzinowego konkursu na artykuł prasowyDługo trwało ocenianie nadesłanych prac, ale w końcu jury ustaliło swój werdykt. Mamy przyjemność zatem zakończyć ostatni już z tegorocznych konkursów urodzinowych Bastionu, mianowicie konkurs na artykuł prasowy, którego temat związany miał być ze zmianami w świecie Star Wars. Poniżej prezentujemy trzy zwycięskie prace, wraz z ich autorami:

I miejsce - Koniec stagnacji i drugie życie Star Wars, czyli dlaczego stało się dobrze, że Disney przejął Lucasfilm
Autor: Srdjan "Nadiru Radena" Jovanovski

II miejsce - Nowe "Gwiezdne Wojny" a przyszłość Expanded Universe – na co i po co komu kanon?
Autor: Konrad "Vergesso" Sadowski

III miejsce - Nim nastały mroczne czasy… Czy aby na pewno?
Autor: Marcin "KOTORManiaK" Kabziński

Sponsorem nagród jest firma Amber, wydawca książek Star Wars w Polsce oraz firma LEGO, producent klocków ze świata Star Wars.

Lista nagród prezentuje się następująco:

- 9674 Naboo Starfighter & Naboo
- 9679 AT-ST & Endor
- Przeznaczenie Jedi #3: Otchłań
- Odpływ
- Darth Plagueis
- Mroczne Gry
- Plaga
- Skok millenium
- Ręka sprawiedliwości
- Czerwone żniwa
- OszukaniGratulujemy i zachęcamy do brania udziału w naszych kolejnych konkursach!Tagi: Konkurs (400) Publicystyka (61)

Komentarze (6)

Dzięki za docenienie mojego skromnego artykułu :) Trochę się bałem, że coś się w nim zdezaktualizuje, zanim opublikujecie wyniki ;) Gratulacje także dla pozostałej dwójki autorów - teksty ciekawie podchodzą do sprawy Expanded Universe. Ciekawe, czy EU było też głównym motywem artykułów, które nie znalazły się na podium... Jakoś tak myślałem, że ten temat może dominować :)

Łał, drugie miejsce:D Dziękuje za wyróżnienie, a także gratulacje dla pozostałych zwycięzców, Nadiru i KOTORManiaK-a! :)

Dziękuję. Domyślam się, że w konkursie wzięło udział sporo osób, więc podium tym bardziej cieszy. Gratulacje dla pozostałych zwycięzców, naprawdę dobre teksty :).

Gratz! Podoba mi się. ;) Vergesso --> "miłośnik czasów Starej Republiki będzie bronił KotOR-ów jak niepodległości" - Perfect shot, mate. ;D

Gratulacje dla zwycięzców! :)

Gratsy dla wygranych, a zwłaszcza dla miejsca trzeciego ;) Liczyłem, że wygramy razem, ale cóż wygrałem poprzednio więc i tak zacnie ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Bastion"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.